SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HLD i SKH!

5 posters

Go down

HLD i SKH! Empty HLD i SKH!

Postaj  Cpt.Pierce uto srp 20, 2010 2:44 pm

Pitao sam neke ljude u HLD-u i kažu ako se vi slažete lupali bi sa nama! Tj. Imali bi organizirane akcije još bi se i SFFA pridružio pod uvjetom da se ne mješa politika!
To bi nas zbližilo sa HLD-om i dobili bi nekoliko može bitnih poznanstva! Very Happy
Princip bi bio da svako ima svoje resurse i ako bi nama ili njima falilo resursa netko bi uskočio tj. posudio!

Naravno ovo je moguće samo ako se vi složite sa idejom!
Cpt.Pierce
Cpt.Pierce

Posts : 35
Join date : 16.06.2010

[Vrh] Go down

HLD i SKH! Empty :))

Postaj  bono02 uto srp 20, 2010 7:59 pm

mi znamo ljude iz HLDa i načelno nije loša zamisao ali po meni vrijeme je da prvo počnemo sami lupat zajedno , vidite i sami da samouko ratovanje ne vodi ničemu .

Po meni za početak trebalo bi dogovorit dva, tri termina , jedan ujutro , jedan po danu i jedan u veće kad će se drugovi nać i zajedno odlupat.

a kad ima potrebe to se može spojit sa drugima pa recimo i sa gore navedenima . Znači prvenstveno mi povezani kao manja uigrana ekipa pa onda malo šire , to je također bitno jer i samo spajanje više ljudi ne znači ništa ako svi ratuju po svome .

evo to je moja ideja i recimo u nedelju oko 10 uveće mogli bi se skupit i dogovorit načelno kako lupat Smile

revolucija na prvom mjestu

p.s. da se pohvalim malo , prvo lupanje juće , nikad do juće nisam ni otvorio betu i juće sam igrao sam , NNW naravno i huni , prvi pješak je pao , pa drugog sam napao iako je iza njega bio tenk i znao sam da me ima , drugi pješak je pao i tek me tenk sredio mada je i on ostao na 40 wela . E sad moglo bi se reć da je malo nadaren ppppp ili da je imap sreće lol!

p.s. najvažnije je izabrat dobro mjesto i protivnike po mjeri Smile

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

HLD i SKH! Empty Re: HLD i SKH!

Postaj  BeDva uto srp 20, 2010 10:55 pm

bono02 je napisao/la:
p.s. najvažnije je izabrat dobro mjesto i protivnike po mjeri Smile

e baš nije @ najvažnije je ić s ekipom i organizirano se borit...

ja sam malo ispitivao teren za vojnu suradnu s tigrovima (bivša 1GB), pošto su oni isto helići i pješaci, znaju znanje kad je rat u pitanu, a bome i imau crvenih članova prek nekoliko Very Happy

razgovarat ću ja s HLDovcima i s tigrovima još malo pa ću iznijeti mogučnosti tu na forumu da se izjasne svi...
BeDva
BeDva
Admin

Posts : 177
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

HLD i SKH! Empty HLD i SKH!

Postaj  Dark Heinz von Vader sri srp 21, 2010 11:19 am

Ja sam za. Nisam se borio jer sam jos goloruk.Sad
Sljedeca HW medalja mi je tek za 20 dana. Ako mi netko moze poslati jedan helic,ili posuditi koji gold bio bi mu zahvalan.

Smrt fasizmu drugovi...
Dark Heinz von Vader
Dark Heinz von Vader
Admin

Posts : 156
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

HLD i SKH! Empty Re: HLD i SKH!

Postaj  BeDva sri srp 21, 2010 12:46 pm

stranka će naoružati i izliječiti sve koji budu voljni boriti se organizirano...
BeDva
BeDva
Admin

Posts : 177
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

HLD i SKH! Empty :))

Postaj  bono02 sri srp 21, 2010 6:07 pm

dark , drugovi omladina ima puške i kruha javite se bez ustručavanja

evo dark je preponosan pa mu mi šaljemo sad Smile puškica plus kruh sa začinima Smile

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

HLD i SKH! Empty Re: HLD i SKH!

Postaj  broc sub srp 24, 2010 7:19 pm

to bi bilo dobro, jer sa ovakvim modulom nemoze se sam u bitku.. ako bude ekipe bit ce i zanimljivije i ucinkovitije Smile

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

HLD i SKH! Empty Re: HLD i SKH!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.