SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova tenkara? ČITAJ!

5 posters

Go down

Nova tenkara? ČITAJ! Empty Nova tenkara? ČITAJ!

Postaj  broc pon oľu 12, 2012 12:55 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

pročitajte ovo i iznesite svoje mišljenje Wink

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Nova tenkara? ČITAJ! Empty Re: Nova tenkara? ČITAJ!

Postaj  Biserka pon oľu 12, 2012 11:31 am

"Ne gledajte samo što Garda može napraviti za vas, nego i što vi možete za gardu."
Odlično brco! Jedna originalna misao, a pogađa taman di treba Smile

Istina je da smo većinom još u razvoju, al sigurna sam da će svatko odvojiti koliko može. Što se golda tiče mislim. Ako je netko taman dobio medalje, i odmah ih potrošio na raw firme, a iduća medalja stiže tek za mjesec dana, ne treba mu uzeti za zlo Very Happy
ova ideja o RW je dakako primamljiva i prihvatljiva! Laughing

Što se tiče rawa, trebalo bi vidjeti koliko tko ima raw firmi, i ovisno i prinosima, nek se donira šefu ili anciu npr jednom tjedno svatko. Kontam da bi to moglo biti dosta da se pokriju potrebe.

Biserka
Biserka

Posts : 5
Join date : 20.02.2012
Age : 43

[Vrh] Go down

Nova tenkara? ČITAJ! Empty Re: Nova tenkara? ČITAJ!

Postaj  Shal Jo pon oľu 12, 2012 6:40 pm

Par razmisljanja vezano uz novu tenkaru...

nemam nista protiv da skupimo za novu tenkaru medjutim bojim se da ona nije rjesenje nasih problema. Nova tenkara znaci novi raw za tenkove, za proizvest te tenkove je potrebno novih 10 radnika, medjutim tada i njima treba dati podjelu a to stvara samo novi minus... Malo sam izracunao:

svaki radnik u tenkari proizvede 20 tenkova i pritom potrosi poslodavcu (Heinzu) 1200 rawa (vrijednost 360kn)... ako pretpostavimo da ta osoba sudjeluje u dvije podjele dnevno i uzme ukupno 18 tenkova to darku ostavlja 2 tenka koja vrijede oko 80kn sto znaci da je Heinz sa svakim novim radnikom samo u jos vecem minusu za 280kn...

Tako da nova tenkara ne rjesava problem. Mislim da mozemo drasticno pridonijeti rjesenju problema sljedecim mjerama:

- ukidanje podjele fooda igracima iznad 25 lvla (prisiliti igrace da se osamostale glede fooda, i na taj nacin food koji ostane prodat i nadomjestit dio minusa u wep proizvodnji)
- omladini ukinut wep podjele (mislim da mladji igraci ionako moraju pucat radi xp-a da dignu lvl-e, a influence im je pucali tenkom ili bili goloruki ionako zanemariv), taj wep se moze prodati i nadomjestiti dio minusa ili koristiti u vanrednim akcijama...
- ukoliko ove mjere na pomognu smanjit podjele na 2x8 tenkova...

Eto toliko za sada... recite sta mislite...
Shal Jo
Shal Jo
Admin

Posts : 18
Join date : 21.12.2011
Age : 38
Location : Split

[Vrh] Go down

Nova tenkara? ČITAJ! Empty Re: Nova tenkara? ČITAJ!

Postaj  mkci pon oľu 12, 2012 7:01 pm

trenutno imam viska 140 wep rawa viska i kad skupim malo odma cu donira nekom (nesta moram i sebi ostavi da zaradim koju kunu) Very Happy

sto se tice hrane trebali bi svi sto prije sebo osigurat food, ako nemogu za 2 podjele mogu makar za 1 podjelu, i 50 q5 fooda svaki dan vise se proda od svakog igraca koji uzima food

i mogli bi organizirat rw neki da se dobiju goldi Smile ja sam jucer dobio BH pa mogu dat 2 golda sad

hvala Smile

mkci

Posts : 3
Join date : 29.11.2011

[Vrh] Go down

Nova tenkara? ČITAJ! Empty Re: Nova tenkara? ČITAJ!

Postaj  Reinette pon oľu 12, 2012 7:08 pm

Slazen se potpuno da treba ukinit podjelu fooda clanovima 1.regimente i proizvedeni food prodavat i od love kupovat raw.
Mislim da se svak moze pobrinit za svoj food. To sta neki to ne rade je zato sta ne moraju.

Ali morate bit ko mame ptice kad prvi put gurnu svoje pticice iz gnijezda. Inace nece nikad poletit Smile

A za tu tvornicu ne znam... ako su svi nasi gardisti zaposleni i ako bi ovako stvorili jos 10 ljudi kojima je potrebna podjela onda to stvarno nije rjesenje...
Naravno situacija u kojoj neko trosi RL lovu je takodjer neprihvatljiva i ne znan zasto se to dozvolilo da se dogadja toliko dugo.

Je li moguce napravit popis imovine garde s evidencijom ko di radi i koliko je jos mista slobodno i planom ko bi radija u toj novoj tvornici i izracunom sta ce bit ako se to ostvari po planu, da vidimo oce bit bolje?

Ja se javljan za racunanje ako triba, samo mi posaljite podatke Smile
Reinette
Reinette
Admin

Posts : 8
Join date : 19.02.2012
Location : Split

[Vrh] Go down

Nova tenkara? ČITAJ! Empty Re: Nova tenkara? ČITAJ!

Postaj  Shal Jo pon oľu 12, 2012 7:14 pm

Plan? Izracun? Jel me netko trazio? Very Happy

Slazem se u potpunosti za inventuru imovine i restrukturiranje... Ovim putem uz Reinette nudim svoje matematicke usluge po vrlo povoljnoj cijeni od 0 kuna po satu. Dobro mi ide kombinatorika, a govorim i tecno dva jezika te u slobodno vrijeme privredjujem cuvajuci male kucne ljubimce Smile
Shal Jo
Shal Jo
Admin

Posts : 18
Join date : 21.12.2011
Age : 38
Location : Split

[Vrh] Go down

Nova tenkara? ČITAJ! Empty Re: Nova tenkara? ČITAJ!

Postaj  broc pon oľu 12, 2012 10:18 pm

Shal jo slazem se da se povecava potrosnja rawa, ali do tih q6 tenkara vrlo je tesko doci, zato sam za da se uzme. Sta se tiće raw-a mislim da je sada puno lakse kad je gold oslabija. Prakticki sa 5 golda imas raw firmu. Rasmislja sam i da pionire koji tek pocinju sa igrom i zele u gardu ne saljemo u gustere nego da kopaju raw po kini u darka a da im dajemo food i q5 wep koji ionako prodajemo za raw. mislim da je 'steta' trositi q6 wep na igraca koji igra 5 dana. q5 wep je i vise nego dobar za njih. Trebalo bi napravit izracun koliko bi se to isplatilo, al prvo nam trebaju svi podaci..
Ove dane se dogovorimo sa darkom. sta prije to bolje!

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Nova tenkara? ČITAJ! Empty Re: Nova tenkara? ČITAJ!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.