SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komuna - reosnivanje?

5 posters

Go down

Komuna - reosnivanje? Empty Komuna - reosnivanje?

Postaj  Cratia_man pet svi 13, 2011 6:47 pm

Dobra večer drugovi,

došao sam na ideju da obnovimo staru RPR-ovu Komunu koju je dugo vrijeme vodio naš najdraži drug i moj eOtac - Jaykoq Wink

Naime, komuna će biti organizacija koja bi ujedinjavala obilježja ekonomske zajednice, paravojske i tajne službe - All in one Wink

Naime, imovina svih članova bi bila naša zajednička imovina, plaća ne bi postojala nego bi se isplaćivala u proizvedenom materijalu, a što se tajne aktivnosti tiče, pozvani smo da postanemo zastupnici međunarodne organizacije za zbližavanje eJugoslavenskih naroda u eHrvatskoj. Tako ćemo biti umreženi s ljudima iz eBiH, eSLO te čak eSrbije koji rade na poboljšanju naših RL, a tako i eRep odnosa pa ćemo raditi na mnogim projektima koji bi nas poveli naprijed u našem djelovanju.

U našem djelovanju svaki će član raditi sve - dakle biti će i vojnik i "tajni agent", a sve će voditi Generalni Sekretar koji će se birati jedanput mjesečno. Nadzor nad njime će vršiti Opći Sekretarijat čiji će članovi biti izabrani na osnivačkoj skupštini i neće se kasnije birati. Prilikom ostavke jednog od sekretara, on će sam odrediti svog nasljednika među članovima Komune.

Dakle, ja sam skupio popis 15-ak ljudi koji su se predbilježili za članstvo u Komuni, no žao mi je što je vrlo malo naših eKomunista... Sad

Tako da vas molim da mi kažete prvenstveno slažete li se s projektom, a uz to mogu li računati na vas kao člana Komune Wink

Pozdrav!

Cratia_man

Posts : 35
Join date : 21.11.2010
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

Komuna - reosnivanje? Empty Re: Komuna - reosnivanje?

Postaj  Kloksi222 sub svi 14, 2011 6:59 am

oču i ja
Kloksi222
Kloksi222

Posts : 152
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

Komuna - reosnivanje? Empty Re: Komuna - reosnivanje?

Postaj  Gojsek94 sub svi 14, 2011 3:14 pm

pa mozda :?
Gojsek94
Gojsek94

Posts : 45
Join date : 13.06.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Komuna - reosnivanje? Empty Re: Komuna - reosnivanje?

Postaj  Jaykoq sub svi 14, 2011 7:08 pm

Zaš se meni čini da sam ja jedini živ od onih koji su osnovali "Revolucionarni Pokret Radnika"? xD
Jaykoq
Jaykoq

Posts : 12
Join date : 17.05.2010

[Vrh] Go down

Komuna - reosnivanje? Empty Re: Komuna - reosnivanje?

Postaj  Cpt.Pierce ned svi 15, 2011 1:58 pm

Jaykoq je napisao/la:Zaš se meni čini da sam ja jedini živ od onih koji su osnovali "Revolucionarni Pokret Radnika"? xD

Bem te Very Happy a ja sam mrtav? Very Happy
Cpt.Pierce
Cpt.Pierce

Posts : 35
Join date : 16.06.2010

[Vrh] Go down

Komuna - reosnivanje? Empty Re: Komuna - reosnivanje?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.