SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

+3
berinni
broc
Gojsek94
7 posters

Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

Postaj  Gojsek94 pon sij 03, 2011 8:19 pm

Danas sam imao malo neugodno iskustvo u cijelom životu,,,malo sam sprobao one IRC kanale ili kako vec s susjedom jer ja se sam u to ne razumijem " da ga jebeš neču skužit" i naletio na jedan pravi gospodski kanal,, u njemu su bili jako poznati igrači iz erepublika,, ali neču ih imenovat da ne ispadnem nešto čudno,,,prvih par rečenica koja sam uocio bila su za nas komuniste,, i naseg kandidata za predsjednika,,,

Shvatio sam i u pojedinim rečenicama da se previse " preseravamo " i sa nekim člancima koje smo izdali te da sad mislimo da smo boga izumili,, tako nekako je glasila,, i onda sam bio maknut il banan zbog spama,, valjda me izbacili,,,

1. E pa sad vidim da se svasta prica uokolo pa sam dobio jednu ideju,,,
PA mi smo pametni ljudi zar ne...

IMAMO stranku,,,

IMAMO forum..

IMAMO poštene i marljive članove,,,

PA ZAŠTO NEBI IMALI I NASE NOVINE,,, nosile bi ime kao i SKH ili bilo koje ime,, koje nam daje pravo ili bilo sto da kazemo ,, to je nase,, to smo mi napravili..

ALI : ne mislim da bi se zvale FIFI I CVIJETNO DRUSTVO,,, neko prave pravcate sluzbene novine...

ORGA,, imamo vec pa mi mogli na njemu i novine napravit,i izdavat članke koje se samo nas tiču ali i novine koje bi bile kao i novine Ministarstva: OBRANE, INFORMIRANJA,,, I OSTALA VAZNA MINISTARSTVA,,,ali sa nasim sadrzajem..

Ali da nebi mislili da to mora jedan čovjek 24 sata bit aktivan i pratit sve......................

nego svi mi koji smo napravili neke dobar članak koji bi pomogao stanovništvu u eRepubliku tj eHrvatski da pošaljemo sve lijepo uređeno na TAJ SLUZBENI ORG,, i kad njegov korisniki ili korisniki se logiraju da kopiraju sve to urede dodatno,,, dodaju neki članak od prije,, par korisnih savjeta,, i objavi...

Mislim da bi time dobili vise pozitivnih misljenja o nama,, jer bi nek ishvatili da i mi neki kurac pomazemo i da ne brinemo samo za nase dupe,,,

Dobili bi vise igrača koji bi nas podrzavali,, forum bi se napunio novim igračima,, bilo bi SPAMA na svakom kliku misa,,,, e to bi bio zivot,,,,ili eZivot..

P.S Ako bi nekom članu pasalo vise da on sam izdaje svoja mišljena i procijene,, pa da nabaci koji sub,, pa čovječe mogli bi se nekako dogovorit,, zar ne ipak smo ljudska bića,,


A DA JOS NESTO,,, AKO TREBA JA DAJEM 2 GOLDA ZA NOVINE,,,,, TJ DONIRAM NEKOMM,,,,


AKO VEC IMAMO SLUZBENE NOVINE,, E ONDA ME SRAM TIH 2 GOLDA,, JER SU OTISLA U *****,,,

A sad spamajte s svojim mišljenjima i sve osta,,

Gojsek94
Gojsek94

Posts : 45
Join date : 13.06.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty Re: Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

Postaj  broc pon sij 03, 2011 10:18 pm

hehehe ma koji je to kanal bia Very Happy
pa imamo svoje novine Smile
imamo i svoj kanal
dobi na chat, eno imas poseban podforum ovde sa linkom na chat. tamo se lakse dogovorimo...
Smile

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty Re: Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

Postaj  berinni uto sij 04, 2011 5:55 am

To neki njabovi bili Very Happy ,naš chat imamo http://tinyurl.com/2wh43mw navrati ponekad samo klikneš na link i spojiš se.
A imamo i naše novine http://www.erepublik.com/en/newspaper/glasnik-skh-232171/1 danas ili sutra izlazi novi članak opet.
Very Happy
A ovo za tutoriale nije loša ideja iako naprimjer figuar izdaje članke sa analizama rebesly ima također dobre,phantom isto ali bolje da oni dobiju medalju nego da to objavljujemo sa orga.
A nazalost ljudi idu slabo na forum tu nismo ni mi iznimka jer vecinu vremena su na chatoviva pa tamo spamaju ali bi se moglo na forumu naprimjer napraviti jedean kutak za novinare pa bi mogli tu svoje članke također postaviti.
berinni
berinni
Admin

Posts : 208
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty Re: Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

Postaj  Gojsek94 uto sij 04, 2011 10:34 am

pa za ove medalje bi se nekako mogli i dogovoriti,, malo znavotamo pa koji MM akciju ubacimo unutar nasih novina za nase članove koji imaju novine,,

Sad sam i pogledao novine i niti jedan nije preko 100 vota,, osim prvi,, trebali bi to promijenit nekako,,,dodat unutra zanimljive i korisne stvari,,, poneku analizu i itd...

To bi trebali brzo promijenit....
Gojsek94
Gojsek94

Posts : 45
Join date : 13.06.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty Re: Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

Postaj  mskero uto sij 04, 2011 1:09 pm

točno to. Pošto nas ima treba izdat članka o nekoj MM akciji.
kao da svako iz stranke stavi link od svojih novina (naravno stavit ćemo i stranačke novine) i sve "po subamo" i golde šaljemo u hnb il u na račun SKeH-a
obostrano zadovoljstvo nema šta Smile
mskero
mskero

Posts : 139
Join date : 26.12.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty Re: Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

Postaj  broc uto sij 04, 2011 10:30 pm

Gojsek94 je napisao/la:pa za ove medalje bi se nekako mogli i dogovoriti,, malo znavotamo pa koji MM akciju ubacimo unutar nasih novina za nase članove koji imaju novine,,

Sad sam i pogledao novine i niti jedan nije preko 100 vota,, osim prvi,, trebali bi to promijenit nekako,,,dodat unutra zanimljive i korisne stvari,,, poneku analizu i itd...

To bi trebali brzo promijenit....

koje novine??
pa MM imaju i rebelsy aka bono02, berinni (samo sa orga njab), gorancro, i jos dosta nasih, a neki su na korak do medalje.
ne kuzim ovo sa 100 votova ,di sta?

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty Re: Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

Postaj  Gojsek94 sri sij 05, 2011 10:30 am

pa pogledaj nase novine s orga,, tamo malo gore ti je link,, svi imaju do 100 vota,, to znaci da u top 5 nece doc nikad,, pa da ih malo uzivimo,, dodamo razne teme i unutra stavimo linkove s novinama od nasih igrača za MM akciju,, a oni ce svoje analize i sve ostalo davat na org i sve to cemo stavit na jedne sluzbene novine nase stranke i sve ostalo...
Gojsek94
Gojsek94

Posts : 45
Join date : 13.06.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty Re: Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

Postaj  broc sri sij 05, 2011 9:33 pm

ma dobro je to zasad..eto mozemo u novine stavljat linkove sa clancima nasih clanova. naravno sa onim zanimljivim clancima npr o figuara, berinnia, rebelnjastija i ostalih..

e da ne zaboravi za 2-3 dana glasat na đehanu. idem po CS xD

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty :))

Postaj  bono02 sri sij 05, 2011 11:37 pm

lipo vas je čitat lipo, evo sa sjetom vas čitam i vidim koliko je elana u vama


bravo drugovi, uključite se u rad, prihvatite se posla, recite ja imam neodoljivu želju i mislim da u tome i tome mogu pridonjet širenju naše ideje jednakosti i poštenja za sve i rado ćemo vas podržati i pomoči vam u radu

tongue tongue

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty Re: Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

Postaj  gorancro čet sij 06, 2011 10:28 pm

Tako je drugovi cheers da mi dark opet ne veli da sam premalo na forumu Very Happy

gorancro

Posts : 60
Join date : 20.10.2010

[Vrh] Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty Re: Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

Postaj  Dark Heinz von Vader pet sij 07, 2011 9:10 am

@gorancro,

A otkud ti na forumu??? Shocked

Pa radi se nije da se neradi ali mogli bi jos malo aktivnije...Druze Gojsek navrati malo na chat,drugovi su ti ostavili link gore.Pa cemo se dogovoriti brze oko podijele zadataka...

Basketball Ekipa idemo dalje

SMRT FASIZMU,SLOBODA NARODU
Dark Heinz von Vader
Dark Heinz von Vader
Admin

Posts : 156
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty Re: Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

Postaj  mskero pet sij 07, 2011 11:57 pm

http://www.erepublik.com/en/article/svijet-se-mjenja-politi-ke-igre--1629284/1/20

jel može sub i vote ako nije problem i vaše osbno mišljenje u vezi sa mojim člankom.
zahvaljujem. Smile
mskero
mskero

Posts : 139
Join date : 26.12.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!! Empty Re: Moze jedna IDEJA,, OBAVEZNO PROCITAT!!!!!!!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.