SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izvješće rada Omladine

5 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

izvješće rada Omladine  - Page 2 Empty Re: izvješće rada Omladine

Postaj  Kloksi222 čet ruj 23, 2010 11:57 am

ajmo potkrjepite ove gluposti o donacijama detaljnim screenshotima (trenutnih računa i valuta te screenshotima all donationsa) ali bez photoshopa i da se vidi vrijeme. ovak nevjerujem nit jednom nit drugom ni rječi (link na donacije koj je dao bono ne shvačam jer ispada da je bedva u plusu za dva itema, mislim donirao je dva itema više nego što je donirano njemu i njegvim dvama orgovima)
Kloksi222
Kloksi222

Posts : 152
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

izvješće rada Omladine  - Page 2 Empty :))

Postaj  bono02 čet ruj 23, 2010 4:14 pm

od danas ve važnije transakcije odmah stavljam ovdje

donirano je 10 Golda na račun druga generalnog sekretara Borne za otvaranje stranke i na računu je ostalo 6 Golda i nešto sitno valuta
lol!

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

izvješće rada Omladine  - Page 2 Empty Re: izvješće rada Omladine

Postaj  BeDva pet ruj 24, 2010 10:51 am

samo kratk što se tiče OURa, uopće se ne želim natezat više, makar i dalje stvari ne štimaju u ovom gore navedenom (npr, omladina je dobila nekoliko kuća)... no dobro....

samo da bude jasno što se tiče OURa (koji se sad spominju nakon što sam druga bona taknuo u živac a do sad sam mu bio super i sjajan i sve) - GOLDI SU INVESTIRANI U OURe!!!!
mi imamo firme u vrijednosti 150 golda!!
ostalo smo uložili prije dolaska v2, ali nas je sjebala prvo okupacija a onda i ekonomska katastrofa erepa: naštancali smo tada 600 q2 kruhova i 140 q3 giftova (pretvoreni u 14 q3 helija)... kupili smo i rawa za helić, za koji se još natežem s adminom jer nas je sjebao u konverziji (sad smo po treću put izmijenili mailove, valjda će napokon vratti i raw)... na koncu, još smo jedno vrijeme zapošljavali ljude kada nije bilo posla nigdje (dok nam je radio još wep u centralnoj), što je bio čisti gubitak ali pomagali smo ljudima...
sad dodajte uz 150 golda za firme ovo što sam tu naveo pa vidite o kojoj cifri je riječ i bit će vam jasno da nije bilo nikakve krađe...
a da se ljudima isplaćivalo manje od dogovorenog, tj da se odvajalo više od 8% nije istina... točnije, možda se jednom i odovojilo 10% ali većinom se odvajalo manje, a neke tjedne čak i ništa, da bi se radnicima dalo što više... pošto je drug bono radio u OURima trebao bi to znati i sam...
neke pare su se još potrošile na obranu južne dalamacije, kada sm osim wepova dijelili i golde za tenkanje... ja sam tada, kao i uvijek, sebi sve kupio sam, da ne trošim stranačke golde ako imam vlastitih... moram priznat d nisam siguran jesmo li tada prebacivali šta s OURa ili je trošeno samo s računa skh_org, morao bih provjeriti...
al da se nakon svega što sam uložio mene optužuje za krađu je stvarno presmiješno... da sam ja preuzeo firme i samo vodio, još ajde, ali ponavljam - otvaranjem vlasitih firmi za pare koje sam donirao za OURe mogao sam dobro zaraditi bez da ikom moram išta odgovarati, tako da ove optužbe nemaju nikakvog smisla... a koliki sam trud još uložio za ekipu stvarno nisam ovo zaslužio...
al eto, nije uspjelo ovo s korištenjem orgova (na kojima sam držao kruh koji sam sam jupio) pa sad ide napad na OURe, tj. moje vođenje istih... a rupa u priči s omladinom i dalje ima, ali neka se drugi bave tim, meni je stvarno dopizdilo...
BeDva
BeDva
Admin

Posts : 177
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

izvješće rada Omladine  - Page 2 Empty :))

Postaj  bono02 pet ruj 24, 2010 1:15 pm

a što si ti mislio da ću gledat kako me crniš?

ja nisam vodio statistiku kao ni ti nikad jer mi to nikad nije ni bilo važno, previše je posla bilo na sve strane a uvjek su ga radili isti ljudi baš kao što si i napisao. I nikad ti nebi rekao ništa za OURe, ni za podjelu golda za akcije ni za ništa jer isto tako znam da si dao jako puno za stranku i da si jako puno svojih novaca ( vrijeme ne brojim ) dao za stranku.

Mene je zasmetalo kao što je i tebe sad zasmetalo da me se napada. Zar je bio problem kontaktirat me nasamo i da zajedno pogledamo stanje, pogledamo lagere, novac , sve prebrojimo ako je bilo bilo kakve sumlje? Ne ti si pastao suhoparno prebacivanje novaca i stvari na moj link i još k tome to isto podijelio okolo. To me je zasmetalo.

I naravno ja sam učinio isto to, skinuo sam tvoje okretanje svega kroz ORGove koje sa strane izgleda užasno al vjerujem da kad sve izračunaš da je bilo ok. Samo sam ti želio pokazat da nemožeš tako, barem ne nakon svega što smo zajedno prošli.

Ja sam za korektnost a žao mi je što nisam podijelio više sa lagera ljudima al pitajmo se svi kome sam to mogao podijelit? , ... nikog ama nikog nije bilo tu osim nas par idiota koji smo kao suncobrani stršali tu. Pa čak i za akcije oslobođenja nikog, reko konačno, kupim oružje, spremim hranu , chekam na chatu kad će se tko pojavit kad tamo prašina Sad(

p.s al za ORGove nisam znao kao ni nitko drugi u stranci ( vjerujem čak da je Borna znao ) To je jako važna stvar i tu informaciju si morao podijelit sa drugima. A što se tiće novaca na njima evo to nemogu tvrdit da su bili na ORGovima kad si ih ti dobio od povechala to zna povechalo i ti a njega nećemo više vidjet kako se čini pa ostaje da ti vjerujem.

A ja tebi šefe i dalje vjerujem !!!!! vtš, vtnns al ponekad si tuka tvrdoglava da tuka nemožeš veća bit ppppp lol! lol! lol! lol! lol!

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

izvješće rada Omladine  - Page 2 Empty Re: izvješće rada Omladine

Postaj  broc sub ruj 25, 2010 2:28 am

eto priznajem!!
ja sam pokre sve golde i proda ih za tale Twisted Evil

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

izvješće rada Omladine  - Page 2 Empty :))

Postaj  bono02 sub ruj 25, 2010 6:36 am

nube lažljivi pppppp ... lažeeešššš Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

izvješće rada Omladine  - Page 2 Empty Re: izvješće rada Omladine

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.