SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NASTAVAK RADA OUR-a

+3
figuar_zg
bono02
BeDva
7 posters

Go down

NASTAVAK RADA OUR-a Empty NASTAVAK RADA OUR-a

Postaj  BeDva čet ruj 16, 2010 2:19 pm

trenutno raspolažemo s:
1) q1 rifle s 170 pušica na lageru (koje se prodaju po 4 lipe na marketu lol)
2) q3 helić s 12 helija na stocku (prodaju se trenutno po 30kn)
3) q2 food (4 health + 2 happy) s cca 500 kruhova na stocku (prodaju se po 1kn trenutno)

kao što svi znate svi wepovi ispod q5 su postali bezvrijedni a q5 firma košta hrpu (ukupno 390 golda) tak da mislim da nam je najbolje to odjebat do daljnjeg... zato sam rifle stavio na prodaju za 15 golda a helić za 100, pa ak se ipak odlučimo kasnije za wep lako otovrimo opet...
imamo 31 gold i cca 300kn, ali dio golda ćemo vrlo vjerojatno (ako ne uspijemo pokrenuti neku dobru akciu doniranja) potrošiti na otvaranje stranke, pitanje je samo točnog trenutka (za 2 ili za 10ak dana)... zato sam odmah stavio firme na prodaju pa da imamo novce za reinestiranje u novu shemu firmi...
-------------------
dakle, kako dalje...
moja ideja je bila da pokrenemo 1 grain i 2 fooda (sretni i zdravi) ali sad admin kaže da će uklonit sreću do kraja mjeseca pa to otpada, ali ionako ne bi mogli odmah napuniti tri firme - točnije ako bi uspjeli napuniti dvije to bi bio solidan uspjeh....
predlažem dakle da zadržimo ovaj q2 food, pa da ga prvom prilikom dignemo na q3 i da otovrimo grain (nema više Q-a, tj. svi su jedan)... tako bi imali dvije firme koje funkcioniraju kao cjelina, a pošto je grain q1 uvijek može funkcionirati kao trening (ako se ekipa bude širila možemo onda otvorit još jedan)...
ukidanje profesija mi je osobno totalna debilana, ali za rad OURa je to znatan plus, jer možemo lako premještati ekipu po potrebi...
kako ćemo ustrojiti plaće možemo naknadno raspraviti - hoćemo li onako kako je bilo do sad, ili ćemo malo pojaačati onaj komunalni element... ali kažem, to bolje ostaviti za drugu fazu dogovra, a sada da vidimo kakve bi firme imali...
-----------------
jedna bitna stvar je upravljanje OURima, pošto ja neću moći previše to raditi idućih 2 mjeseca cca... drugovi borna i figuar_zg su po mom sudu glavni kandidati za popunjavanje toga mjesta, a ja bih im bio na raspolaganju kao savjetnik i pomoćni voditelj...

eto, pa recite kak vam se čini moj prijedlog, izneite svoje prijedloge i primjedbe, a i izjasnite se jeste li spremni doći raditi u OUR-u (osobno neću moći jer sam ušao u brigadu i mort ću tamo raditi, ali podržavat ću rad OURa i organizacijski i financijski ako bude trebalo)
BeDva
BeDva
Admin

Posts : 177
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

NASTAVAK RADA OUR-a Empty :))

Postaj  bono02 čet ruj 16, 2010 3:49 pm

slažem se sa navedenim, moje je mišljenje da OUR sa hranom možemo započet odmah jer evo dobio sam ovih dana PM od drugova koji su u inozemstvu i kažu da su otišli jer ne žele biti patuljci koji svaki dan moraju tražit novi posao al čekaju samo otvaranje OURa da se vrate.

Jedina stvar je voditelj firme, Borna se pokazao fenomenalnim šefom a figuar je u kratko vrijeme ublikovao svoje financijsko carstvo što ga svakako stavlja u red perspektivnog voditelja OURa.


Ako barem jedan od njih ima vremana trebalo bi započet odmah sa radom.

p.s. imamo i 16 Golda na Omladini koji su donirani od naših drugova i oni čekaju odluku svih nas kako dalje.

Drugovi i drugarice krenimo dalje, naš put tek je počeo ali cilj je svima nama jasan. Društvo zadovoljnog pojedinca naša je nit vodilja. lol!

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

NASTAVAK RADA OUR-a Empty Re: NASTAVAK RADA OUR-a

Postaj  figuar_zg čet ruj 16, 2010 7:32 pm

OUR je zakon, ali treba ga prilagođavati novoj situaciji. Ja sam za, mogu i sudjelovati novčano pa slobodno mi se javite na PM (najlakše). Grain, food, Q5 wep su industrije koje imaju potražnju pa se tome treba prilagoditi...

figuar_zg

Posts : 58
Join date : 20.06.2010

[Vrh] Go down

NASTAVAK RADA OUR-a Empty Re: NASTAVAK RADA OUR-a

Postaj  Pavo_Bacina čet ruj 16, 2010 8:15 pm

ja sam mišljenja da prije nego počmemo sa djelovanjem treba pričekati kraj ovoga mjeseca!!!

Pavo_Bacina

Posts : 31
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

NASTAVAK RADA OUR-a Empty :))

Postaj  bono02 sri ruj 29, 2010 1:37 pm

nadam se da je borna ok pošto se ne javlja već desetak dana od kad je izabran za GS


imao bih jedno pitanje samo zašto prodajemo sad OUR i zašto mu je promjenjeno ime

mislim da bi bilo ok da se skupa dogovorimo o tome pogotovo sad kad će opet Q1 puškice vrijedit

http://economy.erepublik.com/en/company/employees/rw-guns/210041/39


bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

NASTAVAK RADA OUR-a Empty Re: NASTAVAK RADA OUR-a

Postaj  Kloksi222 čet ruj 30, 2010 10:06 am

*ebem ti novog GS-a nije bio online več tjedan dana... važno da se kanidiro....

bio je na forumu samo kad se kandidiro i kad je trebalo glasat za sebe nakon toga se više nije pojavio, firmu je prodo bez ikakvih konzultacija...

AJMO SVI U MAKEDONIJU OSNOVAT STRANKU eMAKEDONSKA PARTIJA RADNIKA
Kloksi222
Kloksi222

Posts : 152
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

NASTAVAK RADA OUR-a Empty Re: NASTAVAK RADA OUR-a

Postaj  Boris čet lis 06, 2011 8:57 pm

samo recite gdje se može zaposliti?

Boris

Posts : 1
Join date : 03.10.2011

[Vrh] Go down

NASTAVAK RADA OUR-a Empty Re: NASTAVAK RADA OUR-a

Postaj  broc pon lis 10, 2011 11:19 am

lol citam ovo i gledam koja sreca koji kurac, o cemu ovaj prica a onda pogledam datum Very Happy

boris kontaktiraj ZNgorkog

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

NASTAVAK RADA OUR-a Empty Re: NASTAVAK RADA OUR-a

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.