SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec

+2
kljukica
Bili Marlboro
6 posters

Go down

Koga želite da kao Generalni Sekretar zastupa vaše interese i interese Saveza Komunista Hrvatske narednih mjesec dana?

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Vote_lcap83%Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Vote_rcap 83% 
[ 10 ]
Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Vote_lcap17%Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Vote_rcap 17% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 12
 
 
Poll closed

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec

Postaj  Bili Marlboro pon ruj 20, 2010 6:26 pm

Poštovani drugari i drugarice, birajte novog GSa koji će nas voditi idućih mjesec dana kroz sve avanture i nedaće političkog života lijepe nam enaše. U bubnju su drug BORNA i drug KLOKSI. Birajte razborito.


Zadnja promjena: Bili Marlboro; uto ruj 21, 2010 7:21 am; ukupno mijenjano 1 put.
Bili Marlboro
Bili Marlboro

Posts : 50
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty Re: Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec

Postaj  kljukica pon ruj 20, 2010 6:45 pm

Bili Marlboro je napisao/la:Poštovani drugari i drugarice, birajte novog GSa koji će nas voditi idućih mjesec dana kroz sve avanture i nedaće političkog života lijepe nam enaše. U bubnju su drug Borna i drug kloksi. Birajte razborito.

Ulazem prigovor zbog neuvrstavanja moje kandidature i time izrazavam sumnju u regularnost izbora.

kljukica

Posts : 35
Join date : 11.06.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty Re: Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec

Postaj  Kloksi222 pon ruj 20, 2010 7:07 pm

uvrštavam tužbu zbog stavljanja mojeg nepotpunog imena te pisanja mojeg imena malim slovom.
Kloksi222
Kloksi222

Posts : 152
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty Ajme...

Postaj  Dark Heinz von Vader uto ruj 21, 2010 12:05 am

Sto se psuje sad i ovdje i pljuje po drugovima??? Zajebancija je jedno.Ali sve ima granicu.Bili stvarno te drzim za jednog od pametnijih ovdje ali sa ovim si me iznenadio.Sad
Kloksi.Pa nisi klinjo da se zbog nekog slova bunis.Kljukica se zahebava pa sta.Puko je jbg.

Obje su mi kandidature malo tanke iako tendiram prema Borni jer ga poznajem kao sposobnog i postenog igraca(kloksija isto cijenim).Ali suradnja sa HLD-om,opet i jos jednom i u dvije godine,to ne znam.Bas mi se i ne svidja.Ali eto,makar uberite koju kongres medalju...Bolje bi bilo da ljude iz hld-a dovucemo do nas Very Happy

Sutra cu mozda i da glasam al sad ne mogu pogodit tu tocku
lol!
Dark Heinz von Vader
Dark Heinz von Vader
Admin

Posts : 156
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty Re: Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec

Postaj  Bili Marlboro uto ruj 21, 2010 7:24 am

Dark Heinz von Vader je napisao/la:Sto se psuje sad i ovdje i pljuje po drugovima??? Zajebancija je jedno.Ali sve ima granicu.Bili stvarno te drzim za jednog od pametnijih ovdje ali sa ovim si me iznenadio.Sad
Kloksi.Pa nisi klinjo da se zbog nekog slova bunis.Kljukica se zahebava pa sta.Puko je jbg.

Obje su mi kandidature malo tanke iako tendiram prema Borni jer ga poznajem kao sposobnog i postenog igraca(kloksija isto cijenim).Ali suradnja sa HLD-om,opet i jos jednom i u dvije godine,to ne znam.Bas mi se i ne svidja.Ali eto,makar uberite koju kongres medalju...Bolje bi bilo da ljude iz hld-a dovucemo do nas Very Happy

Sutra cu mozda i da glasam al sad ne mogu pogodit tu tocku
lol!

U pravu si. Brišem zadnji post da ne bi utjecao na regularnost izbora.
Bili Marlboro
Bili Marlboro

Posts : 50
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty Re: Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec

Postaj  Kloksi222 uto ruj 21, 2010 1:03 pm

@dark
ok da nam je obojici malimal samo je borni malim što znači da je izričito podržao meni a trebao biu bit neutralan
Kloksi222
Kloksi222

Posts : 152
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty Re: Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec

Postaj  kljukica uto ruj 21, 2010 6:32 pm

Jos uvijek ulazem protest zbog neuvrstavanja moje kandidature.

kljukica

Posts : 35
Join date : 11.06.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty :))

Postaj  bono02 uto ruj 21, 2010 9:31 pm

eehee kljuko a ja ulažem protest što se još nisi vratio i počeo klikat flower flower

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty Re: Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec

Postaj  kljukica sri ruj 22, 2010 5:59 am

bono02 je napisao/la:eehee kljuko a ja ulažem protest što se još nisi vratio i počeo klikat flower flower

Pa kako cu se vratit kad mi nisu uvrstili kanidaturu? Razz

kljukica

Posts : 35
Join date : 11.06.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty Re: Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec

Postaj  Kloksi222 sri ruj 22, 2010 11:45 am

AJMO OTVARAJTE TU STRANKU NAPOKON!!!!
Kloksi222
Kloksi222

Posts : 152
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty :))

Postaj  bono02 sri ruj 22, 2010 3:18 pm

aaaaaaaaaajjjjmo , danas je dan kad povjest pisat će da uskrsnula je stranka nubina flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty :)) x2

Postaj  Dark Heinz von Vader sri ruj 22, 2010 3:46 pm

da vidim i to uskrsnuce konacno Very Happy
Ali ajde da stavimo drugo ime stranke kao na primjer.Hrvatska zajednicka stranka ili exSKH,ili Nedamo petama vjetra...
Dark Heinz von Vader
Dark Heinz von Vader
Admin

Posts : 156
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty Re: Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec

Postaj  Kloksi222 sri ruj 22, 2010 7:04 pm

čestitke drugu borni na pobjedi Very Happy Smile Surprised Cool Laughing Razz Twisted Evil Wink What a Face cyclops clown pirat tongue rabbit bounce Basketball cheers bom drunken sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek study flower afro lol!
Kloksi222
Kloksi222

Posts : 152
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty Re: Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec

Postaj  BeDva sri ruj 22, 2010 7:09 pm

pošto smo izglasali druga bornu za GSa a on će dati 30 golda za stranku, onda u biti omladina treba poslati njemu još 10 golda da ima dovoljno... jer onaj koji osnuje stranku je automatski i predsjednik jel Smile
BeDva
BeDva
Admin

Posts : 177
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec Empty Re: Službeno glasanje za Generalnog Sekretara SKH za 9. mjesec

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.