SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kasa uzajamne pomoći

4 posters

Go down

Kasa uzajamne pomoći Empty Kasa uzajamne pomoći

Postaj  DuleNinja uto tra 03, 2012 8:16 pm

Poštovani,

Drugarice i drugovi u ovome postu bi iznio prjedlog drugaricama i drugovima iz voljenom ga MU-a.Ova ideja se se rodila iz želje za izgradnjom firmi,a nedostatka love za to. Prvo što mi je palo na pamet bilo je zamoliti drugarice i drugove za posudbu. Al malo mi onak, bed uvjek žicat Smile I tako se rodila IDEJA Smile
U kratko, moj prjedlog je osnivanje Kase uzajamne pomoći za članove Crvene Garde. Članovi bi uplaćilivali iznos u skladu sa svojim mogućnostima u zajedničku kasu. Skupljeni iznos se koristo za pomoć jednom ili više članova u njihovoj nadogradnji. Posuđeni iznos bi se onda vraćao ponovo u kasu, naravno sukladno mogućostima. I onda opet ispočetka. Odnosno to bi bio bezkamatni kredit sa rokom otplate dogovorit će mo se .
A u skladu sa razvojem događaja u Gardi ,skupljena sredstva bi se isto tako mogla koristiti za finaciranje funkcioniranja Garde.
Naravno ovo je ideja i treba je razraditi do izvedbene razine.
S toga bi molio i cjenio Vaše mišljenje.

Smrt neoliberalnom kapitalizmu! Sloboda narodu!

DuleNinja

DuleNinja

Posts : 2
Join date : 21.03.2012

[Vrh] Go down

Kasa uzajamne pomoći Empty Re: Kasa uzajamne pomoći

Postaj  broc uto tra 03, 2012 11:19 pm

...kroz kroz par dana će se kristalizirati situacija oko garde di ko radi, koliki nam je prihod koliki rashod, tj koliko smo u plusu. Sukladno tome odredit ćemo koliko smo wepa u stanju dijeliti. Food bi dijelio samo za igrače do lvl 25 ukoliko im treba.
Višak wepa i donacije bi čuvao za vandredne akcije ili za firme. Naime do sada je garda funkcionirala sa dvije podjele što je stvarno dosta s obzirom da smo mlada paravojska, međutim stvarao se stalni minus. Gledajući kratkoročno svi zadovoljni (osim darka Very Happy) jer se jačamo brže i više lupamo, međutim gledajući dugoročno to nikamo ne vodi. Zato bi rađe da dijelimo manje tenkova, nego da konstantno poslujemo sa minusom, a 'višak' i donirana sredstva da idu u 'crni fond'. Sa srestvima iz fonda bi gradili raw firme gardistima ili eventualno dizali wep na q6. Ima nas sigurno 30 koji bi sudjelovali u ovome i mislim da se možemo u relativno kratkom periodu poprilično razviti što se tiće ekonomskog dijela. Dakle cilj je prvo ojačati infranstrukturu tj napraviti firme,jer tek sa dobrim temeljima možemo dalje.....

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Kasa uzajamne pomoći Empty Re: Kasa uzajamne pomoći

Postaj  mskero uto tra 03, 2012 11:28 pm

lepa ideja al jel moguće proširit kasu na SKH ? Smile
i ja bi štel koju kravicu
mskero
mskero

Posts : 139
Join date : 26.12.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Kasa uzajamne pomoći Empty Re: Kasa uzajamne pomoći

Postaj  broc sri tra 04, 2012 4:01 am

nek ti tigrovi kupe xD

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Kasa uzajamne pomoći Empty Re: Kasa uzajamne pomoći

Postaj  Reinette pet tra 06, 2012 6:08 pm

Odlicna ideja Dule!
Nadan se da ce se uspit organizirat Smile
Reinette
Reinette
Admin

Posts : 8
Join date : 19.02.2012
Location : Split

[Vrh] Go down

Kasa uzajamne pomoći Empty Re: Kasa uzajamne pomoći

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.