SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.

+4
Gojsek94
Liburnian
Dreamkiller1514
Trpalo
8 posters

Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.

Postaj  Trpalo pet ruj 30, 2011 11:16 am

Dragi drugovi Gardisti,

Nakon uvodnih par dana postojanja naše nam Crvene Garde (\o/), želio bih skrenuti pozornost na cijenu funkcioniranja jedne takve jedinice, te uputiti par prijedloga koje sam, u dogovoru sa TheDarkHeinzom i nakon rasprave i saslušanja vaših sugestija i sam voljan poduprijeti ne samo riječima nego i djelima.

Dakle o čemu se radi:
Crvena Garda bi za razliku od drugih jedinica HV-a trebala s vremenom postati jedinica dosta dobro razvijenih i samostalnih pojedinaca koji ne bi kao u HV-u došli tamo i zinuli da ih se hrani da pucaju. Jer tako se rađaju dvoklikeri, a nama je u interesu zadržati ljude i na kanalima i u igri, zar ne?

Financijski dio:
Svaki pripadnik Garde za sada dobiva od stranke jedno sljedovanje fooda ovisno o ukupnom maksimalno raspoloživom wellu, kao i 10-12 tenkova. TheDarkHeinz i ja smo izračunali da je svakom Gardistu potrebno 3 komada Q4 raw weapon firme da održavamo ovaj nivo proizvodnje, koji ujedno i stvara višak tenkova za kritične situacije. E sada, previše je očekivati od ekonomski slabijih igrača da proizvode raw i prebacuju ga TheDarkHeinzu za potrebne tenkove. Zbog toga smo TheDarkHeinz i ja malo uložili u vlastite raw firme da neko vrijeme održavamo postojeći sustav. Al naravno, to ne smije na tome ostati...

Što planiramo je slijedeće:
Osnovati subvencijski fond za firme salitre. Dakle, kada vidimo da se neki Gardist trudi sakupiti sredstva, onda iz fonda dobije pola vrijednosti q4 raw wep firme da bi se omogućilo da i on sudjeluje u proizvodnji toliko nam potrebnih sirovina. I tako sve dok on ne sakupi 3 firme salitre onda i on počinje davat potreban raw za proizvodnju tenkova- do tog trenutka može prodavat taj raw da se dalje razvija. Kada se taj Gardist sam dovoljno razvije da su mu dnevni doprinosi iznad 1000 hrk (ne računajući u to raw koji donira za tenkove), onda i on počinje polako donirati novac u fond za subvencije, o svoti se naravno može uvijek raspravljati. Al na dugoročno gledano, ovaj sustav bi morao omogućiti da se 10 Gardista brzo razvije i onda omogući stranci da nabavi novu firmu tenkove koja će povećati broj aktivnih Gardista, i dalje promovirati ovaj sustav.

U ovome trenutku tvornica tenkova proizvodi 17 tenkova po Gardistu koji radi u njoj, dok je potrebna količina sirovine za tih 17 tenkova 850 rawa. 3 salitre ukupno proizvedu 894 rawa, dakle sve je jasno. Ukoliko itko ima nekakav drugi sustav ili prijedlog, neka kaže.

Imajte u vidu da se TheDarkHeinz dosta itrošio ovim potezom kupovine tvornice tenkova, tako da bi svi, makar dobrom sugestijom trebali doprinjeti da omogćimo samofinanciranje i funkcioniranje ove vojne jedinice.

Trpalo

Posts : 14
Join date : 10.09.2011

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty Raw

Postaj  Dreamkiller1514 pet ruj 30, 2011 11:26 am

Ja proizvodim dnevno 3500 food rawa..pa ako bi bilo kako mogao pomoci sa time gardi..samo recite Smile

Imam i q1 firmu food..pa ak je potrebno otvorit cu jos koju tako da bih mozda mogao opremit seb i jos 2-3 gardista sa dnevni ff-om fooda Smile

Dreamkiller1514

Posts : 7
Join date : 22.09.2011

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty Re: Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.

Postaj  Trpalo pet ruj 30, 2011 11:27 am

Pa zasada da pošalješ dnevnu dozu rawa za sebe je i više nego super, ovisi o tvojim mogućnostima.

Trpalo

Posts : 14
Join date : 10.09.2011

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty ..

Postaj  Dreamkiller1514 pet ruj 30, 2011 11:33 am

Ja cu svaka 2-3 dana ono sto nastockam prebacit cefu prek marketa ..jer meni tolki raw ne triba..a novaca i opreme za sebe doovljno imam ...

Dreamkiller1514

Posts : 7
Join date : 22.09.2011

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty Re: Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.

Postaj  Liburnian pet ruj 30, 2011 11:52 am

cekam daljnje dogovore....
Ja jos nisam potpuno neovisan.
Liburnian
Liburnian

Posts : 16
Join date : 10.09.2011

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty Re: Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.

Postaj  Gojsek94 pet ruj 30, 2011 12:24 pm

Ja mogu proizvodit kruh jer imam 5Q2 i 6Q1 tvrnice hrane i proizvodim nesto vise od 1500 rawa viska, tako da na mene možete računat
Smile
Gojsek94
Gojsek94

Posts : 45
Join date : 13.06.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty Re: Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.

Postaj  Dark Heinz von Vader pet ruj 30, 2011 1:11 pm

Svi koji imaju raw viska dnevno neka stave na market po 0.4 kuna pa ja to kupim i vi mi donirate nazad...
Dark Heinz von Vader
Dark Heinz von Vader
Admin

Posts : 156
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty Re: Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.

Postaj  berinni pet ruj 30, 2011 1:58 pm

Od mene mozete ocekivati 500 rawa dnevno minimalno a nekada i vise ako imam toolbox Smile i mislim da bi se i ostali clanovi stranke trebali ponuditi a ne samo gardisti Smile
berinni
berinni
Admin

Posts : 208
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty ...

Postaj  Dreamkiller1514 pet ruj 30, 2011 2:01 pm

Mozda bi trebalo neki clanak bacit Smile

Dreamkiller1514

Posts : 7
Join date : 22.09.2011

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty Re: Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.

Postaj  wuTew pet ruj 30, 2011 2:03 pm

Ja ću davati svaki dan viškove od raw fooda i wepp rawa Very Happy

Fooda oko 200injak isto toliko i wepa rawa čini mi se.
wuTew
wuTew

Posts : 2
Join date : 30.09.2011

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty Re: Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.

Postaj  Trpalo pet ruj 30, 2011 2:46 pm

Mislim da bi trebalo napravit neki izvještaj, da znamo tko koliko daje, koliki je višak, da ne pretrpavamo ako nema potrebe. Drago mi je da je dobar odaziv za ovu ideju.

Trpalo

Posts : 14
Join date : 10.09.2011

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty ...

Postaj  Dreamkiller1514 pet ruj 30, 2011 2:50 pm

slažem se Smile

Dreamkiller1514

Posts : 7
Join date : 22.09.2011

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty Re: Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.

Postaj  mskero pet ruj 30, 2011 10:04 pm

može meni subvencija Smile
mskero
mskero

Posts : 139
Join date : 26.12.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty Re: Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.

Postaj  Dark Heinz von Vader sub lis 01, 2011 9:09 am

mskero je napisao/la:može meni subvencija Smile

Ne vidim da si u Gardi..Znaci znas odgovor :p
Dark Heinz von Vader
Dark Heinz von Vader
Admin

Posts : 156
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.  Empty Re: Sustav za opremanje i financiranje Crvene Garde.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.