SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavijest članovima stranke!!

+4
Cratia_man
Kloksi222
bono02
berinni
8 posters

Go down

Obavijest članovima stranke!! Empty Obavijest članovima stranke!!

Postaj  berinni pet svi 13, 2011 9:28 am

Jutros smo odlucili privremeno promjeniti ime stranke iz SKH u stranka.Također smo i logo promjenili.
Ovo je samo privremena promjena imena iz razloga sto se u nedjelju 15-toga svibnja obiljezava dan zrtava bleiburga.
Znam da ce ovo mozda potaknuti burnu raspravu među pripadnicima stranke ali cinjenica je da je masa ljudi pogubljeno u ime komunizma (iako to nema veze sa komunizmom) i da mi prvenstveno kao ljudi moramo odati postovanje tim zrtvama.Jer zlocin je zlocin,pogubiti nekoga bez suđenja je zlocin i ne moze se nikako opravdati ma kako to na prvi pogled se činilo opravdano.
Također ovim činom još jednom dokazujemo da nismo kao oni,nismo nikakvi idioti koji su ovdje samo zbog lijecenja svojih rl frustracija a ujedno onima koji nas žele stigmatizirati ne dajemo nikakvoga povoda više.

Također bih molio sve pripadnike stranke u slucaju provokacija od strane debila da ih jednostavno ignoriraju,nemojte se spuštati na njihov nivo nego jednostavno ignore.

Hvala na razumjevanju Smile




berinni
berinni
Admin

Posts : 208
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Obavijest članovima stranke!! Empty Re: Obavijest članovima stranke!!

Postaj  bono02 pet svi 13, 2011 11:55 am

beri slažem se sa napisanim ali samom promjenom mi indirektno priznajemo da smo nasljednici nekakve ideologije

mi smo ekomunisti kao pobornici jednakosti i poštenja, uzajamnog pomaganja i ravnopravnosti

onaj tko to ne shvaća netreba biti dio ove stranke, nama nije cilj ni top 5 ni masa članaova, nama je cilj društvo zadovoljnog pojedinca, poštivanje mišljenja svih bez obzira na level ili čin kojeg nose

p.s. podrška u radu ali molio bih da objavite stranačke novine i samo kratko obavjestite ljude o činu promjenne imena

upakirajte to da ne ispadnemo smiješni i sve ok, evo lakše mi je sad kad sam čuo razlog al bio sam slomljen sve dok nisam pročitao lol!


živela bre kraljevina ehrvatska od vardara pa do triglava sa drugom tomom i drugovima na čelu flower

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Obavijest članovima stranke!! Empty Re: Obavijest članovima stranke!!

Postaj  Kloksi222 pet svi 13, 2011 12:27 pm

da thompson odaje počast jasenovcu i staroj gradiškoj a oni nose negove avatare. no comment

rebelov govor: http://pastebin.com/p4JdLxv6
Kloksi222
Kloksi222

Posts : 152
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

Obavijest članovima stranke!! Empty Re: Obavijest članovima stranke!!

Postaj  berinni pet svi 13, 2011 4:28 pm

Mislim da clanak nije potreban,a što se tice priznanja mislim da to ne stoji znate mene i da sam uvijek otvoren prema svima i svacemu ali misli da je ovo ok od nas Very Happy ipak je ovo igra
berinni
berinni
Admin

Posts : 208
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Obavijest članovima stranke!! Empty Re: Obavijest članovima stranke!!

Postaj  Cratia_man pet svi 13, 2011 6:30 pm

pametna odluka. u potpunosti podrzavam Smile

Cratia_man

Posts : 35
Join date : 21.11.2010
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

Obavijest članovima stranke!! Empty Re: Obavijest članovima stranke!!

Postaj  blackarow pet svi 13, 2011 7:48 pm

"Jutros smo odlucili privremeno promjeniti ime stranke iz SKH u stranka.Također smo i logo promjenili.
Ovo je samo privremena promjena imena iz razloga sto se u nedjelju 15-toga svibnja obiljezava dan zrtava bleiburga."

"jutros sam odlucio privremeno da ne tućem svoju ženu , također sam joj dao i jesti .
Ovo sam odlučio samo privremeno iz razloga sta se obiljezava dan ne nasilja nad ženama, cim dan prođe opet cu ju prebiti kao mačku ."

Pa kako Vas nije sramota da kleknete pod pritiskom trolova na komentarima , pa koji kurac ste stavili to ime i znakovlje ako ga se stidite.
Postoji 1000 drugih nacina da se oda pocast nevinim zrtvama bleiburga .

Duze vrijeme sam u stranci , doduse slabije politicki aktivan al kad je trebalo pomoci pomogao sam koliko sam mogao . Iznenadjen i uvrejdjen ovom promjenom imena kao covjek i kao ekomunista odlucio sam da napustam stranku , pardon Stranka-u .

Blackarow

p.s. ti isti kojima podilazite ce Vas sa smijeskom na licu TO-ati .




blackarow

Posts : 1
Join date : 18.10.2010

[Vrh] Go down

Obavijest članovima stranke!! Empty Re: Obavijest članovima stranke!!

Postaj  Kloksi222 sub svi 14, 2011 7:00 am

demokracija uvijek radi osim ako narod izglasa nešto protiv odluke pojedinca ili CK?
Kloksi222
Kloksi222

Posts : 152
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

Obavijest članovima stranke!! Empty Re: Obavijest članovima stranke!!

Postaj  Pavo_Bacina sub svi 14, 2011 11:19 am

Sorry ali ovo nema veze s vezom...pod broj jedan mislim da se svi ide slažu da se RL i eRep ne smiju mješat jer tad dolazi do sranja, a ovim činom RL događaji utječu na naše ponašanje, što je kontradiktorno...Ispada da se sramimo nečega što nismo učinili...ime stranke KPH nema nikakve veze s blajburgom, i ime pod hitno treba vartit, ako misliš da smo mi krivi za taj pokolj jer smo komunisti, onda nam rađe napiši članak o tome kako bi trebali prestat bit komunisti, bar za vrijeme ceremonije u kojoj se slave poraženi fašisti (jedine takve u svijetu) !!!

Pavo_Bacina

Posts : 31
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

Obavijest članovima stranke!! Empty Re: Obavijest članovima stranke!!

Postaj  mskero sub svi 14, 2011 12:03 pm

mal mi je ovo blesavo, mogli smo napisat neki članak da je ovo sam eRep nema veze s RL al ipak odaje počast žrtvama bleiburga...ahh...
mskero
mskero

Posts : 139
Join date : 26.12.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Obavijest članovima stranke!! Empty Re: Obavijest članovima stranke!!

Postaj  Phantom II sub svi 14, 2011 4:23 pm

E,ljudi moji i drugari što od ove stranke radite cirkusku predstavu.
Ako je nekome neugodno što je dio partije i smetaju mu neke stvari iz RL koje su se odvijale pod
komuinističkim insignijama onda isto tako treba reći da su ljudi pod tim istim znakovljem izborili za pobjedu
nad najvećim zlom u ljudskoj povijesti, nacizmom i fašizmon.
Uostalom,i pod korinkom šahovnice su u novijoj povijesti rađeni svakojaki zločini. Hoćmo se i nje sramiti
i časnog Domovinskog rata ???
Ne da je ovime napravljena dobra stvar nego ste dali za pravo i još jaču argumentaciju onima koji nas u svom
neznanju i netolranciji svega što im je nepoznato pljuvaju i prozivaju.
Sramota je da Savez Komunista eHrvatske preminujete u Stranka i još stavite logo Heineken-a kao neku
zajebanciju. Meni kao članu Partije je ovo nedopustivo i sramotno.
Zbog zauzetosti RL-om ne mogu više toliko sudjelovati u strančkim aktivnostima,ali kada vidim što se radi
mislim da mi je bolje pasivizirati se što više jer očito su neki u našoj partiji pobrkali lončiće i nisam sasvim
siguran da želim biti dio toga.
Phantom II
Phantom II

Posts : 56
Join date : 23.10.2010

[Vrh] Go down

Obavijest članovima stranke!! Empty Re: Obavijest članovima stranke!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.