SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

proleteri svih zemalja ujedinite se :)

+3
broc
Cpt.Pierce
Aaronel
7 posters

Go down

proleteri svih zemalja ujedinite se :) Empty proleteri svih zemalja ujedinite se :)

Postaj  Aaronel sub svi 07, 2011 9:04 pm

Pozdrav narode
Evoo da se i ja predstavim, Alen iz Rijeke 21 godina, igram erepublik godinu i pol, točnije od 23.09.2009.
Počeo sam igrati u eHrvatskoj, ali skoro cijeli svoj eživot sam proveo u Australiji(uz kraće izlete po brojnim ostalim zemljama).U Australiji sam bio jedan od začetnika ACP-a(australske komunisticke stranke), gdje sam 2x bio predsjednik stranke, vođa stranačke paravojske, predstavnik Australije u komunističkoj internacionali i vođa komune prije dolaska v2 kad prelazim u dvoklikere na neko vrijeme...
Veliki zagovornik socjalistickih ideja na erepubliku, mislim da je logično da se želim uključiti u rad ove stranke, nakon što sam se odlučio vratiti u Hrvatsku i pomoći koliko mogu...
Zanimljivo mi je bilo vidjeti da su komunisti došli na vlast u Hrvatskoj pa makar i u igrici
Wink
Čestitke eTomislavu i cjeloj ekipi na ovom velikom uspjehu!!!
COMMIEMAXXXXXX
Aaronel
Aaronel

Posts : 4
Join date : 06.05.2011
Age : 34

[Vrh] Go down

proleteri svih zemalja ujedinite se :) Empty Re: proleteri svih zemalja ujedinite se :)

Postaj  Cpt.Pierce ned svi 08, 2011 3:13 pm

Dobro došao, lijepo je vidjeti da su komunisti posvuda aktivni!
Cpt.Pierce
Cpt.Pierce

Posts : 35
Join date : 16.06.2010

[Vrh] Go down

proleteri svih zemalja ujedinite se :) Empty Re: proleteri svih zemalja ujedinite se :)

Postaj  broc ned svi 08, 2011 4:52 pm

znam ja tebe iz đehana! ti si jedan obicni mucki provoktor!!

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

proleteri svih zemalja ujedinite se :) Empty Re: proleteri svih zemalja ujedinite se :)

Postaj  Aaronel ned svi 08, 2011 5:21 pm

broc je napisao/la:znam ja tebe iz đehana! ti si jedan obicni mucki provoktor!!
Mucko jedno djubre normalno da me znas, cjela drzava funkcionira od mojih firmi XD
Aaronel
Aaronel

Posts : 4
Join date : 06.05.2011
Age : 34

[Vrh] Go down

proleteri svih zemalja ujedinite se :) Empty Re: proleteri svih zemalja ujedinite se :)

Postaj  broc pon svi 09, 2011 9:21 pm

lol!

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

proleteri svih zemalja ujedinite se :) Empty Re: proleteri svih zemalja ujedinite se :)

Postaj  mskero pon svi 09, 2011 11:31 pm

dobro nam došel Very Happy
mskero
mskero

Posts : 139
Join date : 26.12.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

proleteri svih zemalja ujedinite se :) Empty Re: proleteri svih zemalja ujedinite se :)

Postaj  Kloksi222 uto svi 10, 2011 7:26 pm

Aaronel je napisao/la:Pozdrav narode
Evoo da se i ja predstavim, Alen iz Rijeke 21 godina, igram erepublik godinu i pol, točnije od 23.09.2009.
Počeo sam igrati u eHrvatskoj, ali skoro cijeli svoj eživot sam proveo u Australiji(uz kraće izlete po brojnim ostalim zemljama).U Australiji sam bio jedan od začetnika ACP-a(australske komunisticke stranke), gdje sam 2x bio predsjednik stranke, vođa stranačke paravojske, predstavnik Australije u komunističkoj internacionali i vođa komune prije dolaska v2 kad prelazim u dvoklikere na neko vrijeme...
Veliki zagovornik socjalistickih ideja na erepubliku, mislim da je logično da se želim uključiti u rad ove stranke, nakon što sam se odlučio vratiti u Hrvatsku i pomoći koliko mogu...
Zanimljivo mi je bilo vidjeti da su komunisti došli na vlast u Hrvatskoj pa makar i u igrici
Wink
Čestitke eTomislavu i cjeloj ekipi na ovom velikom uspjehu!!!
COMMIEMAXXXXXX

pokro si sve firme eJahana tako ćeš i skh pokrast
Kloksi222
Kloksi222

Posts : 152
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

proleteri svih zemalja ujedinite se :) Empty Re: proleteri svih zemalja ujedinite se :)

Postaj  broc uto svi 10, 2011 9:23 pm

Kloksi222 je napisao/la:
Aaronel je napisao/la:Pozdrav narode
Evoo da se i ja predstavim, Alen iz Rijeke 21 godina, igram erepublik godinu i pol, točnije od 23.09.2009.
Počeo sam igrati u eHrvatskoj, ali skoro cijeli svoj eživot sam proveo u Australiji(uz kraće izlete po brojnim ostalim zemljama).U Australiji sam bio jedan od začetnika ACP-a(australske komunisticke stranke), gdje sam 2x bio predsjednik stranke, vođa stranačke paravojske, predstavnik Australije u komunističkoj internacionali i vođa komune prije dolaska v2 kad prelazim u dvoklikere na neko vrijeme...
Veliki zagovornik socjalistickih ideja na erepubliku, mislim da je logično da se želim uključiti u rad ove stranke, nakon što sam se odlučio vratiti u Hrvatsku i pomoći koliko mogu...
Zanimljivo mi je bilo vidjeti da su komunisti došli na vlast u Hrvatskoj pa makar i u igrici
Wink
Čestitke eTomislavu i cjeloj ekipi na ovom velikom uspjehu!!!
COMMIEMAXXXXXX

pokro si sve firme eJahana tako ćeš i skh pokrast

lul!!

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

proleteri svih zemalja ujedinite se :) Empty Re: proleteri svih zemalja ujedinite se :)

Postaj  berinni pet svi 13, 2011 9:39 am

dobrodošao Very Happy
berinni
berinni
Admin

Posts : 208
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

proleteri svih zemalja ujedinite se :) Empty ;(

Postaj  bono02 pet svi 13, 2011 11:59 am

dobro došao a evo i mali odgovor

zanimljivo ti je bilo gledat kako smo uspjeli

kratko

morao si nas vidjeti kad su nas na početku totali svaki mjesec, morao si nas vidjeti kad nas je na kanalu bilo 2 i pol u tjedan dana ali uspjeli smo samo zbog jednog;

društvo ravnopravnosti za sve njezine članove bez obzira na level ili čin, poštivanje svakog mišljenja... uzajamno pomaganje, djeljenje i poštenje ispred svega


afro

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

proleteri svih zemalja ujedinite se :) Empty Re: proleteri svih zemalja ujedinite se :)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.