SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inspekcija za OUR-e

4 posters

Go down

Inspekcija za OUR-e Empty Inspekcija za OUR-e

Postaj  chorimir pon svi 17, 2010 1:48 pm

Ako ste kao radnik u OUR-u zakinuti za neka od svojih prava ili imate informacije o kršenju pravila ili malverzacijama u nekom od registriranih OUR-a, ovdje možete ostaviti svoju prijavu i obrazloženje o tome što se dogodilo. Nepristrana komisija imenovana od strane vodstva SKH zatim će istražiti cijeli slučaj.

chorimir

Posts : 8
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

Inspekcija za OUR-e Empty Re: Inspekcija za OUR-e

Postaj  BeDva čet svi 20, 2010 2:35 pm

dobra ideja chorimir, samo trebamo se još malo potruditi da dovučemo naše radnike/ce tu na forum... ja baš danas mislim poslati svima PM opet...

još jedna stvar koja bi bila od velike koristi za nadzor OURa jest uredno vođenje poslovnih knjiga - tablice koje smo sastavili drug bilogorac i ja samo što nisu usavršene, pa možemo postaviti predložak (google doc) za sve postojeće i buduće OURe... meni je to puno olakšalo rad, a radnici su jako dobro reagirali, jer su dobili preciznu informaciju o tome zašto su plaćeni toliko koliko su plaćeni...
BeDva
BeDva
Admin

Posts : 177
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Inspekcija za OUR-e Empty Re: Inspekcija za OUR-e

Postaj  LordDV pon svi 09, 2011 7:05 am

Drugovi i domaćice!

1. Tražim plaču za rad u grain OUR-u(ne znam koji je to OUR točno, znam, da sam plaču dobivao od Isaacbj) do petka (6.5.2011). Tog dana sam dao otkaz iz razloga jer nije bilo za plače.
Pošto nemam vremena, da budem aktivniji na chatu i slično te da čekam ilitiga dočekam odgovor i rješenje sam otišo radit kod privatnika, da se nastavi radni niz u svrhu dobivanja HW medalje.
U nedjelju sam ponovno radio u OUR-u

2. Isto tako nisam primio plaču za rad u trenutnom OUR-u, tojest za rad u nedjelju (9.5.2011).

Dakle, tražim plaču za dane od ponedjeljka do petka i za nedjelju.
LordDV
LordDV

Posts : 30
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Inspekcija za OUR-e Empty Re: Inspekcija za OUR-e

Postaj  mskero pon svi 09, 2011 11:34 pm

lorde ista stvar kod mene sam kaj sem ja još kod privatnika al problem ti je kaj je Isaacbj bannan...
mskero
mskero

Posts : 139
Join date : 26.12.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Inspekcija za OUR-e Empty Re: Inspekcija za OUR-e

Postaj  LordDV čet svi 12, 2011 8:23 am

Pošto je situacija u ovom slučaju toliko složena, odustajem od potraživanja plače iz točke 1.
Što se tiče točke 2, tu je situacija več rješena.
LordDV
LordDV

Posts : 30
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Inspekcija za OUR-e Empty Re: Inspekcija za OUR-e

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.