Pioniri maleni, mi smo vojska prava, svakog dana ničemo ko zelena trava

Go down

Pioniri maleni, mi smo vojska prava, svakog dana ničemo ko zelena trava

Postaj  Pavo_Bacina on pon lis 25, 2010 2:19 pm

Bili mogli u jednoj od novina poručit da se pioniri ( i oni koji se tako osječaju) upute meni na PM. Isto tako ako mogu dobit bar trojicu dobrovoljaca koja će mi pomoć da bebama i pionirima odgovaram na pitanja koja postavljaju i da mi daju par ideja.
Ja predlažem da pioniri budu projekt pomaganja bebama, ali ne samo eKomunjarama, već i ostalima, tako da, ako ne materijalno, onda barem informacionalno pomognemo što većem broju ebeba pristiglih u Hrvatsku. Pokušao bih složit nešto nalik na FAQ koji bi stajao na forumu ili negdje pribilježen te bi tako lakše odgovarao bebama na pitanja.
Mene najviše mući kako pristupiti novim ebebama a da ne budem previše agresivan i kako ih naći... Twisted Evil

Pavo_Bacina

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Pioniri maleni, mi smo vojska prava, svakog dana ničemo ko zelena trava

Postaj  Kloksi222 on pon lis 25, 2010 7:57 pm

Pozdrav!

Pošto si novi igrač i mladi eGrađanin naše Hrvatske, dozvoli da ti ponudim prijateljstvo, pomoć i komunikaciju.

Htio bih te pozvati i u SKH, stranku koja je prije više od pola godine počela kao mala skupina, a danas je respektabilna eParlamentarna stranka i sretna zajednica članova. Bez obzira, jesi li lvl 7 (kada možeš se učlaniti u Stranku) ili ne, te želiš li se prvo upoznati s radom stranaka, pozivam te da nas posjetiš na forumu (http://eskh.forumotion.com/forum.htm) ili chatu (http://mibbit.com/?channel=%23eSKH&server=irc.rizon.net).
U SKH možeš:
a) baviti se politikom i zastupati vrijednosti poštenja i brige oko SVAKOG građanina
b) ratovati s drugovima borcima i za to dobiti BESPLATNO oružje
c) dobiti pomoć u kruhovima zbog wellnessa, što SKH prati redovno kod članova
d) tražiti i dobiti bilo kakvu drugu vrstu pomoći
e) raditi u našim organizacijama udruzenog rada u kojima radnici dijele SVU dobit
f) voditi razne poslove ovisno o svojim interesima

Pridruži se ili pitaj štogod te zanima! Wink

eto kako pristupiti

ja sma jedan od onih koji ti pomažu, to je odavno utemeljeno
Kloksi222

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  bono02 on pon lis 25, 2010 9:36 pm

Smile, da slažem se Pioniri trebaju bit organizacija koja pomaže svim bebama i diskretno ih upoznaje sa nama

lijep početak samo hrabro pavo ako trebaš pomoć zviždi Smile)

bono02

Korisnički profil

[Vrh] Go down

:))

Postaj  bono02 on pon lis 25, 2010 9:38 pm

p.s. nać ih je lako, new sitizen taj dan i lista ti ih sve Smile)

ovih dana oko stotka zato velim prava ekipa ima svaki dan posla preko glave Smile)

bono02

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Kloksi222 on uto lis 26, 2010 7:53 am

http://www.erepublik.com/en/list/online_users/Croatia/all/1 ovdje odeš na kraj klikom na >| znak i to su najslabiji igrači trenutno online u ehr,tak da tu možeš ič jednog po jednog i slat oove moje PM-ove
Kloksi222

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics