Otvoriti ponovno stranku?-anketa

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Treba li ili ne ponovno pokrenuti stranku?

59% 59% 
[ 10 ]
41% 41% 
[ 7 ]

Ukupno glasova : 17

Otvoriti ponovno stranku?-anketa

Postaj  Kloksi222 on uto ruj 14, 2010 7:23 pm

Ajde glasajte sa DA ili NE, ne samo da vidimo tko je za a tko protiv već i da vidimo tko je aktivan.
Kloksi222

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Otvoriti ponovno stranku?-anketa

Postaj  Bili Marlboro on sri ruj 15, 2010 11:51 am

Predlažem da anketa traje do kraja tjedna tako da skupimo barem 10 glasova ako i toliko. Znači do petka do ponoći.
Bili Marlboro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  BeDva on sri ruj 15, 2010 3:01 pm

glasao sam NE... zašto?
jer nije bit u tome da se formalno ima stranka nego da se ima aktivna ekipa i projekti, a mi to trenutno nemamo...
pogledajte samo aktivnost na forumu i chatu, komentare podrške na članak od SKH i tomu slično pa ćete uvidjeti na koliko malo ljudi možemo računati... OURi odavno ne rade, novine nam rijetko izlaze, akcija nemamo uopće...
pričalo se i da treba to što prije napraviti jer kao imamo šansu ući u top 5 - to nema veze sa stvarnom situacijom... kako rekoh, mi možemo skupiti možda 20ak ljudi, i to ako se potrudimo, pa nek ih uđe još toliko sa strane, opet nismo ni blizu ulasku u top5...
na koncu ni s goldima ne stojimo najbolje i čini mi se totalno promašeno dati 40g za stranku dok je ovako kako je... šta ćemo postići ako otvorimo stranku koja ima šačicu članova i 0 aktivnosti, a i vrlo vjerojatno bi nas mogli TOat već za mejsec dana - to sve ne ide u prilog imidžu naše stranke i našeg pokreta u ejavnosti... treba se pripremiti i okupiti ekipu prvo...
nije mi u stvari uopće jasno čemu sad ta velika žurba, umjesto da se odrade pripreme kako treba, pa da se onda otvara stranka... istina da sam ja nestao zadnjih 15 dana, ali stvarno nisam imao izbora - problemi sa zdravljem, pritisak na poslu, al bome i sagorenost od erep muka...
dakle, predlažem da se prvo pošalu PMovi prošlom članstvu, a možda i nekim simpatizerima... da se pokrene rad OURa (postat ću prijedlog daljnjeg rada u podforumu OURi sutra ili preks) i da se pokrenemo u pomaganu ljudima - imamo 500 kruhova u food OURu koje bi mogli (bar dio) izvuć i dijelit (usput, mslim da bi i omladina trebala biti proaktivnija u pomaganju ludima, tj. pogledavati naše ljude povrmeno i slati im pomoć makar je možda nisu zatražili)... dalo bi se tu navesti još ponešto, al da sad ne duljim baš preveć... a onda kad malo živnemo kao ekipa i kao pokret, onda se lako napraviti stranka...
SFSN!!
BeDva
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

:))

Postaj  bono02 on sri ruj 15, 2010 5:02 pm

za stranku , za ekipu njabova koja se druži kao nekad

Odgađanjem stranke rušimo i ono malo veza koje još postoje a i bebe odlaze tamo gdje ih se očekuje.

Što možemo izgubit?

Gold?, pa čiji je to Gold i što sa tim Goldom ako nestanemo?

za stranku sad, odmah dok još ima vremena a koliko ja imam kontakte sa ljudima i ljuid je žele ali i ja ću prihvatit odluku koja se donese glasovanjem.

smrt fašizmu, za društvo zadovoljnog pojedinca a za njega se borimo i strankom

flower

bono02

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  BeDva on sri ruj 15, 2010 5:56 pm

ma jebeš gold u krajnjoj liniji, meni je stalno do uspjeha stranke, a ovakvo pokretanje vodi u fail čisti... ja nisam protiv da se stranka pokrene, ali jesam protiv da se to napravi za dva dana bez ikakvih ozbiljnih priprema... sve sam već gore iznio što mislim kako bi trebalo to izvesti, ali onda trebaju ludi koji su voljni preuzeti dužnosti i odgovornosti i uložiti neki trud... da bar malo zaživimo opet prije nego se pokrene stranka... najlakše je reći ja sam za stranku, al još nisam vidio da se itko izjasnio šta je voljan radit za stranku... isto tako, doniran je točno 1 gold za pokretanje stranke, al i to je kao nebitno...
BeDva
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  kljukica on sri ruj 15, 2010 6:31 pm

Glasao sam NE iz nekoliko razloga.

Za stranku je potrebno aktivno clanstvo, a vi/mi nismo ni blizu toga.

Misljenja sam da ne biste trebali uopce pokretat stranku nego ostat na okupu kao ekipa i tako dijelovat dok se ne skupite do nekog respektabilnijeg broja od postojecih 20 (zapravo ni toliko jer ja ne igram i vjerojatno mi je citizen krepa).

No daleko vazniji razlog zasto ne trebate pokretat stranku je taj sto morate odhebat ovo sranje od igre i naci nesto normalno.

Dakle postupiti poput mene. Very Happy Very Happy

Bit ce zanimljivo vidjeti sto ce moja crvena gay braca odluciti ali uopce ne sumnjam da cete donijeti krivu odluku. Very Happy Very Happy Very Happy

kljukica

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  bono02 on sri ruj 15, 2010 9:08 pm

ali jesam protiv da se to napravi za dva dana bez ikakvih ozbiljnih priprema...

ovo nije ideja ili misao koja traje dva dana i ne želim pisat i raspravljat o lažima i klevetama. Od dana kad je eHrvatska pokorena dogovor je bio da nečemo započinjat sa radom sve dok se i zadnji komad eHrvatske ne oslobodi. Bez obzira na druge stranke mi smo čekali i znajući da čemo opet biti na meti delitanata dogovorili smo se prije desetak dana da idemo 15 nakon izbora da dobijemo mjesec dana za organiziranje. Mada gledajući po meni nemamo se mi što slagat jer ako danas pogledamo političku scenu događa se isto kao i prije. HLD su pod prijetnjom Totanja mada nemaju nikakve veze sa RL imenom ili bilo čime. Sve to dovodi nas do istog zaključka: Mi odnosno SKH bit će pod prijetnjom uvijek, Mi odnosno SKH nikad neće moć radit bez bojazni od upada i podmetanja.

Ali drugovi i drugarice zar je to razlog da stanemo?????

Jel se sjeća netko naših početaka, Hejjjjj ljudi pa stranka je ima prvi dan samo tri člana, nikad prije komunista u eHrvata, al drugovi u deset dana iz ničega, da iz ničega ( a sad nas ima 10 aktivnih ) postali smo ekipa, akipa koja je bila prepoznatljiva: Različita od drugih, bila je svoja i zato je u par mjeseci postojanja dogurala do 100 članova uz par preuzimanja i raznih podmetanja a da nije bilo prelaza u V2 i pokoravanja eHrvatske danas bi sigurno bili top 5 stranka bez ijednog multića.

I za kraj, vjerujmo u druge, vjerujmo u ljude koji dolaze, koji još nisu tu i lutaju po eHrvatskoj jer nemogu nać njabine koje njima pašu, to su osebujnjaci baš kao i mi, tvrdoglavci kojima baš mi trebamo.

gdje će oni nas naći????? iza zida sčućurene i preplašene ...

A ne ja vjerujem u sutra, ja vjerujem u ljude koji dolaze

drugovi i drugarice revolucija nema alternative, društvo zadovoljnog pojedinca nema alternative ma što god mi zamislili u svojoj glavi lol!

bono02

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  BeDva on sri ruj 15, 2010 9:50 pm

koji si ti demagog bono to je strašno... uopće ne želim više "raspravljat" s tobom pa nek misli ko šta oće...
BeDva
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Bilogorac on sri ruj 15, 2010 10:09 pm

jedno je sigurno ->
ili se možemo zajebavat kao ekipa pod imenom SKH ili možemo ozbiljnije zaigrat ovu igru i promijenit ime stranke/partije. Nažalost, to je činjenica.

Ako nam je do druženja na chatu i zajebancije - onda ime nije ni bitno. Ako se oćemo zaigrat, onda moramo razmislit o ovom što sam rekao.

Zato nisam glasao.

Bilogorac

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  figuar_zg on čet ruj 16, 2010 6:30 am

Glasao sam NE. Zašto? Zato jer želim da stranka zaživi punom snagom. To znači plan i program adekvatan aktivnom broju ljudi u stranci, definiranje OUR-a i skupljanje golda itd. Promjena imena je nešto o čemu se da raspraviti i ja se slažem ako netko smisli moderno socijalističko ime koje zadržava sve vrednote stare stranke, ali i ne privlači otpor na političkoj sceni. Ja ne igram ovu igru dugo al imam mišljenje Smile Spreman sam uključiti se!

figuar_zg

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Kloksi222 on čet ruj 16, 2010 9:53 am

super kljukica i bili su glasali za ne koji odustaju od igre, samo nek mrtvaci nastave glasat -.-
Kloksi222

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  kljukica on čet ruj 16, 2010 10:02 am

Kloksi222 je napisao/la:super kljukica i bili su glasali za ne koji odustaju od igre, samo nek mrtvaci nastave glasat -.-

Mi smo duhom sa vama. Very Happy Very Happy Very Happy

kljukica

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  BeDva on čet ruj 16, 2010 1:01 pm

bili ne odustaje, nego čovjek neće imat net 10ak dana koliko ja znam, a kljukicin glas možemo zanemarit što se mene tiče Razz

da ponovim još jednom - ne glasamo protiv osnivanja stranke, već ZA osnivanje ali nakon što se odrade neke pripreme (koje sam naveo u mom prvom postu)...
BeDva
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Bilogorac on čet ruj 16, 2010 2:20 pm

naravno da treba, ali pitanje je kad? Tako da u ovoj anketi ne mogu votati ni DA ni NE. Činjenice su da je slaba baza igrača u stranci, da je puno ljudi odustalo od glupog v2, da su ljudi neuki i puni predrasuda prema riječi 'komunizam' pa tako i imenu stranke, da dolaze ozbiljnije rekonstrukcije Risinga najavljene od strane admina u zadnjem Insideru,...

tako da sam ja za to da ne jurcamo bez potrebe.
Bilogorac

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  BeDva on čet ruj 16, 2010 2:32 pm

bilogorac to se i misli ovom anketom iako je pitanje u stvari vrlo pristrano formulirano (za iliprotiv stranke) - ali kako sam već naglasio, pitanje je u stvari sad odma ili malo poslije Very Happy
dakle, tvoj glas bi bio ne, al eto možemo onda kljukicu brojat umjesto tebe lol!
BeDva
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Z N Gorki on čet ruj 16, 2010 2:43 pm

Mišljanja sam da je otvaranje stranke u ovom trenutku bespotrebno srljanje. Nije stvar u tome da se otvori stranka (izvjesi zastava) da je ljudi vide pa će se pridružiti...
Za ostvarenje cilja, kao što je ulazak u top 5 su potrebne konkretne akcije, tipa podjela kruha, oružja, poziv na chat novim igračima, sudjelovanje u ratnim akcijama...što zahtjeva organizaciju!
Polazeći od sebe, nisam trenutno u mogućnosti to raditi niti vidim tih nekoliko ljudi koji jesu..
S druge strane admini još uvijek mijenjaju i dorađuju igru i tko zna kakva brilijantna novost slijedi.., a i postoji realna mogučnost TO-a na sljedećim izborima.
Stoga predlažem prvo neka djela govore, a potom sve ostalo.

Z N Gorki

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Bili Marlboro on čet ruj 16, 2010 2:47 pm

BeDva je napisao/la:glasao sam NE... zašto?
jer nije bit u tome da se formalno ima stranka nego da se ima aktivna ekipa i projekti, a mi to trenutno nemamo...
pogledajte samo aktivnost na forumu i chatu, komentare podrške na članak od SKH i tomu slično pa ćete uvidjeti na koliko malo ljudi možemo računati... OURi odavno ne rade, novine nam rijetko izlaze, akcija nemamo uopće...
pričalo se i da treba to što prije napraviti jer kao imamo šansu ući u top 5 - to nema veze sa stvarnom situacijom... kako rekoh, mi možemo skupiti možda 20ak ljudi, i to ako se potrudimo, pa nek ih uđe još toliko sa strane, opet nismo ni blizu ulasku u top5...
na koncu ni s goldima ne stojimo najbolje i čini mi se totalno promašeno dati 40g za stranku dok je ovako kako je... šta ćemo postići ako otvorimo stranku koja ima šačicu članova i 0 aktivnosti, a i vrlo vjerojatno bi nas mogli TOat već za mejsec dana - to sve ne ide u prilog imidžu naše stranke i našeg pokreta u ejavnosti... treba se pripremiti i okupiti ekipu prvo...
nije mi u stvari uopće jasno čemu sad ta velika žurba, umjesto da se odrade pripreme kako treba, pa da se onda otvara stranka... istina da sam ja nestao zadnjih 15 dana, ali stvarno nisam imao izbora - problemi sa zdravljem, pritisak na poslu, al bome i sagorenost od erep muka...
dakle, predlažem da se prvo pošalu PMovi prošlom članstvu, a možda i nekim simpatizerima... da se pokrene rad OURa (postat ću prijedlog daljnjeg rada u podforumu OURi sutra ili preks) i da se pokrenemo u pomaganu ljudima - imamo 500 kruhova u food OURu koje bi mogli (bar dio) izvuć i dijelit (usput, mslim da bi i omladina trebala biti proaktivnija u pomaganju ludima, tj. pogledavati naše ljude povrmeno i slati im pomoć makar je možda nisu zatražili)... dalo bi se tu navesti još ponešto, al da sad ne duljim baš preveć... a onda kad malo živnemo kao ekipa i kao pokret, onda se lako napraviti stranka...
SFSN!!

slažem se sa svime.
Bili Marlboro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  bono02 on čet ruj 16, 2010 3:57 pm

jedno pitanje, odnosno jedna misao

pišete da se stranka prvo treba konsolidirat, započet sa akcijama ... lijepo

Na koji način ćemo privuć nove ljude, na koji način ćemo započet nešto ako nas nema vani?
Bojimo se totanja, jesmo li vidjeli ekipu, što je njima pomoglo to što su imali stotinjak članova?

Ako nas netko želi totat on će to učinit bez obzira na ime.

A datum 15 odabran je točno i precizno kao datum koji nam pomaže da 30 dana živimo u miru i pokušamo stvorit bazu oko koje možemo nastavit dalje bez obzira na sljedeći 15. Nova krv, nove ideje.

p.s. lijepo je vidjeti da posječujete forum, da pišete svoje misli ...

bono02

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  LordDV on čet ruj 16, 2010 5:15 pm

Glasao sam DA.
E sad, da li je vrjeme, da se stranka napravi odmah? Ne znam baš. Redovito pratim događaje u eHrv. i mislim, da će bit teško ostat u vlasništvu stranke ak se ona postavi na političko nebo u ovom trenutku.
Iako sam dosta aktivan, moja podrška će biti samo moralna, samo prisustvo u stranci i rad u OURima, će još neko vrjeme biti nemoguč s moje strane pošto se spremam za ulazak u eSlo. kongres.
Što se tiće naziva, možda isto tako ne bi bilo loše razmislit, da se upotrjebi neki malo manje 'agresivni' naziv (iako je mene baš naziv SKH privukao u stranku).
LordDV

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  bono02 on čet ruj 16, 2010 5:43 pm

ime stranke .... uufff tisuću puta smo razgovarali o tome, stotinu prijedloga, čak poneki odličan ali onda poslije ushita padanje na guzicu jer to nije to. Baš kao što je lord rekao samo ime privuklo je mnoge naše članove.

U dan kad je prvi put osnovan SKH na političkom nebu eHrvatske postojale su tri jake lijeve stranke, SDP koji je imao oko 90 članova i radnička stranka i još neka nemogu se sad sjetit zajedno opez oko 100 članova i mi novi prvi dan sa tri člana.

U deset dana bili smo druga lijeva stranka a 30 dana imali smo preko sto članova i naravno totanje ppppp. Večina nas nisu u RK komunjare u doslovnom smislu rijeći al smo ljudi koji imaju svoje ja i njega se nesrame. Evo dok pišem ovo opet razmišljam o imenu i gledam što izbacit odnosno izmjenit. Dali je to skračenica SKH koja ostaje pa ime ukomponirat tim slovima, dali promjenit SKH pa ostavit komunisti u imenu... uufff ja neznam, nisam siguran ni u jedan izbor a dok nisam siguran ja sam da ostane ovako.

p.s. jednom davno nakom prvog totanja bila je ista tema i ostalo mi je u sječanju jedan predivan prijedlog, Berini je dao prijedlog Hainiken pivo, prekrasno crvena zvijezda u zelenoj pozadini Hajnikena pppp, mislim da je to spoj ali opettttt odreć se srpa i čekića aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bolje da šutim pppp

bono02

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  LordDV on čet ruj 16, 2010 8:10 pm

E, kaj se Heinekena tiće, tu sam 100% ZA!Very Happy
Svojedobno strastveni ljubitelj ovog napitka, dok mi nije počelo štetit zdravlju. Sad samo povremeni konzument. U zemlji porjekla ovog napitka ono važi kao pivo za radničku klasu.

Ne znam kak je vama, al meni je baš super.
LordDV

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Pavo_Bacina on čet ruj 16, 2010 8:18 pm

Ja sqm glasao ne, ali što se tiče imena ni slučajno ga ne treba mjenjat, nije prenapadno, komunistička partija hrvatske bi bilo prenapadno, ovo je oke

Pavo_Bacina

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Bili Marlboro on čet ruj 16, 2010 8:48 pm

bono02 je napisao/la:

p.s. lijepo je vidjeti da posječujete forum, da pišete svoje misli ...

Lijepo je također vidjeti da posječujete chat, da pišete svoje misli... Ovo je bio sarkazam, u slučaju da netko ne zna. Evo, 22:45 navečer i jedino ja koji odustajem od igre (na neko vrijeme) i pisoj na chatu. Nije dobro.
Bili Marlboro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  bono02 on čet ruj 16, 2010 9:26 pm

da to je taj znak al berini ga je skinuo negdje u tride kao zastavu zelenu i jarku zvijezdu al to je bila samo misao i ništa više afro

bono02

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  broc on pet ruj 17, 2010 4:12 pm

glasao sam DA.
da imam jos jedan glas bio bi NE
slazem se u potpunosti za B2
ja sam za osnivanje stranke u vidu neke organizacije, di bi privlacili ljude ,radili akcije, OUR-e i tako.
tek kad skupimo ekipu i udremo dobre temelje na razrusenoj stranci tek sam onda za osivanje iste.
mislim da je brzopleto osivati stranku koja vjerovatno do sljedecih izbora nebi ni postojala..
znaci ponavljam prvo se pokrenut, ojacat, pa tek onda stranka.
eto to je moje skromno misljenje, koje ne morate uzimati za ozbiljno jer ja sam na erepu samo bot..al dusom sam uz vas i kad treba radit, glasat.. tu sam Very Happy

broc

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]