SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IZBORI

4 posters

Go down

IZBORI Empty IZBORI

Postaj  berinni čet srp 29, 2010 8:34 am

Kao što znate u tijeku su predizbori za predsjednika eHR.
Sve o tome možete pročitati u članku ministarstva informiranja http://www.erepublik.com/en/article/kandidati-za-predsjednika-ehrvatske-1469322/1/20.

Tu su i imena svih kandidata a neki su od njih i objavili kandidaturu.
Po meni na ovim izborima imaju samo dva kandidata koji dolaze u obzir,i to Hurkancs i bbb_kambelovac a možda i Marcus_Aurelius_Antoninus.

Kao što neki več znaju ja sam kod nekoliko kandidata u sastavu vlade i to kao ministar informiranja.Mjesto sam prihvatio samo zbog toga što želim unaprjediti rad ministarstva.
Odluka je vaša i najbolje bi bilo da svatko glasa po savjesti za svoga kandidata.

Pristupiti glasovanju na predizborima možete tako što ćete slijediti upute http://www.erepublik.com/en/article/izbori-za-predsjednika-ehrvatske-1467225/1/20

pozz svima
berinni
berinni
Admin

Posts : 208
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

IZBORI Empty Re: IZBORI

Postaj  kljukica čet srp 29, 2010 1:32 pm

BBB ne dolazi u obzir zbog podrske onom famoznom dokumentu koji je objavio Apach, a napisao Sused.

Reforma vojske dolazi u obzir tek kad se izabere vlast, a ne sad da se ozakoni drzavni udar.

Sto se marcusa tice on jest sposoban, ali nazalost uz postojece kandidate ne moze privuci dovoljno glasaca.
Slicna je prica sa hurkancsom.

Od svih ostalih kandidata jedino Fabius vriujedi za favorita.

Inace jos nisam odlucio kome dati glas, a i moram pitati jel stoji ono sa podrskom hurkancsu?

kljukica

Posts : 35
Join date : 11.06.2010

[Vrh] Go down

IZBORI Empty Re: IZBORI

Postaj  BeDva čet srp 29, 2010 5:00 pm

sve je u priličnom raspadu i mislim da svi mogu glasati po svojoj savjesti ovaj put, bez posebne stranačke odluke...

kljukica, mislim da pretjeruješ s tom odlukom od generalštabu i da to nije dovoljan razlog da prekrižimo bbb-a, koji ima šanse protiv fabiusa... fabius mi se čini puno problematičniji jer mislim da će opet ići neka stara ekipa, kojoj nitk ne može stavti soli na rep i koja ne želi odgovarati nikome - on je to manje-više i rekao u sovjoj kandidaturi, a nije se udostojao ni kabinet predložiti...
na koncu, hurkancsove šanse su jako oslabile zbog ova dva kandidata, i iako mislim da bi hurkancs bi najodogovrniji od svih, te da bi nama (SKH-u) najviše koristilo da on prođe, nisam siguran da je dobar potez d glsamo za nejga...

dakle, meni se u ovoj situaciji čini da je bb najbolja opcija, ali da je najbolje da glasa svatk po svome...
BeDva
BeDva
Admin

Posts : 177
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

IZBORI Empty Re: IZBORI

Postaj  Cpt.Pierce čet srp 29, 2010 9:05 pm

dvije riječi Johny Stulic!
Sve ostalo je nevažno!
Johny Stulic- jer on to MOŽE!

lol! lol!
Cpt.Pierce
Cpt.Pierce

Posts : 35
Join date : 16.06.2010

[Vrh] Go down

IZBORI Empty Re: IZBORI

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.