doniranje

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

doniranje

Postaj  kljukica on ned srp 18, 2010 4:54 pm

Evo pokrecem raspravo o temi doniranja u Ratni fon i HNB.

Naime berinni je objavio clanak u kojem se negativno odredio prema tome, pa da
ne ispadne da ne postoji stav eSKH o toj temi ovdje mozete dati svoje vidjenje i razmisljanje.

http://www.erepublik.com/en/article/skh-i-ratni-fond-ehrvatske-1458649/1/20#comments

Ako se dobro sjecam (a mislim da nisam jos toliko senilan) nekoc davno je SKH dao obecanje kako
ce svaki mjesec dati 40 golda ukoliko ga ne TOaju. Inicijator je bio Povechalo, osnivac stranke.

No razvoj dogadjaja nije dopustio da se izvrsi to obecanje.
Stranka je bila TOana, a onda je krenulo namjestanje banova i Povechalo je bio baniran,
te jos nekoliko istaknutih clanova stranke. Cijeli sukob je zavrsio dogovorom, jer je i ostatak
politicke scene poceo raditi pritisak na revnosne desnicare da unose razdor i slabe eHrvatsku.

Po zavrsetku sukoba, stranka i pojedinci su donirali u Ratni fond ili HNB u skladu sa mogucnostima.

Naravno danas mozemo postaviti pitanje ima li smisla uopce donirati i 1 gold (stranackih sredstava)
u HNB ili Ratni fond?

Misljenja sam da su donacije pojedinaca dobrodosle, ali donacije eSKH posve bespotrebne.
Cinjenica jest da se taj gold potrosi na projekte koji zavrsavaju FAILom ili zavrsi u necijem dzepu.
Ako stranka misli donirati gold onda bi to trebalo biti za projekte koji su od koristi ebebama (prema tome
onda su i od koristi cijelom edrustvu).

kljukica

Korisnički profil

[Vrh] Go down

:))

Postaj  bono02 on ned srp 18, 2010 5:42 pm

kratko

otprilike tako s time što je trebalo donirat jednom ali se nije doniralo iz više razloga. Umjesto novca pomoglo se na sto drugih načina. Budimo jaki, budimo ponosni i radimo ono što mi želimo a ne ono što nam drugi nameću u usta. Mi smo proleteri , mi smo revolucionari mi smo vizionari. Svatko od nas svojim idejama i razmišljanjima pridonosimo boljem sutra običnog građanina a samim time i boljem sutra cijeloj zajednici koje smo pripadnici.

drugovi i drugarice smrt fašizmu

p.s. pokušajmo zanemarit ponekad pisanja klipana koji nisu dostojni da se njima bavimo lol!

bono02

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: doniranje

Postaj  Cpt.Pierce on ned srp 18, 2010 7:53 pm

Apsolutno se slažem sa svom trojicom!
Znači nemojmo donirat vladi tj. HNB, Ratni Fond... Već donirajmo u CK, Omladince ili veće neke osmog!
Bolje da se ukrade 10% u CK nego 90% u Ratnom Fondu!
Cpt.Pierce

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  berinni on ned srp 18, 2010 11:53 pm

Ma kakvo doniranje,nedamo im ništa.Što više daš više će pokrasti.Poduprijeti razne humanitarne akcije i sl a ovo zaboravite.
berinni
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  BeDva on pon srp 19, 2010 11:14 am

slažem se i ja - ne dajemo ništa, osim za humanitarne akcije... a sve štose tiče rada ćemo sami - možemo dijeliti wepove, možemo svojim proleterima dati golde da se mogu liječiti na bojnom polju, itd... možda čak možemo nekad financirati određenog jakog igrača za borbu... detalje ćemo smišljati zajedno, ali u načelu državi ne damo ništa više Smile

usput, ja sam jučer u ime SKH (sa stranačkog orga) donirao 10 golda za pokretanje još trening firmi... držanje trening firme u pogonu košta puno i mi sami to ne bi podnijeli, pa sam eto iskoristio priliku da sudjelujemo u nečemu korisnom za društvo...
BeDva
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]