Politika?

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Politika?

Postaj  Kloksi222 on ned srp 11, 2010 10:41 am

@bedva
ako se ovako nastavi propast će skh.

Daj se malo stabilizirajte!Uostalom,povechalo je izričito rekao da prestaje s igrom te nismo više račuinali s njim i krenuli svojim tokom.također ono preimenovanje u slp je bila sramota,a viim da je i kolegi kojotu to prelilo čašu.To je još jedna opasnost koja nam prijeti,da nas kojot izbaci iz tračnica kao što je SKH napravio RPRu(nisam tada bio erođen te samo po rprovom forumu otprilike pratim što se događalo).Ja nastavljam omladinu s drugom bonom,avi kako želite...
Kloksi222

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  BeDva on ned srp 11, 2010 11:22 am

ja se nadam da nećemo dozvoliti da stranke (ne)stane, i čim se vratim doma dat ću više konstruktivnog doprinosa... sve nas je ispizdila ova migracija, a i puno toga što se dešavalo u ovoj igri, pa još i okupacija povrh svega, koja nam je i OUre ranila (tj blokirala) totalno... ali svi trebaju bar još malo ustrajati da sve sredimo pa ćemo onda vidjeti...
htio sam samo da raščitstimo neke stvari, jer inače bi nam to stalno visilo nad glavom...
BeDva
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Bili Marlboro on ned srp 11, 2010 3:01 pm

sve mi se čini da ću se ja morat ponovno za GS kandidirati...
Bili Marlboro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  BeDva on ned srp 11, 2010 3:35 pm

Bili Marlboro je napisao/la:sve mi se čini da ću se ja morat ponovno za GS kandidirati...

cheers cheers cheers sunny cheers cheers flower
BeDva
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  LordDV on ned srp 11, 2010 3:41 pm

Očito je situacija u stranci slična situaciji u cjeloj državi.
Otvorim malo eRep, da vidim, dal se mi je slučajno javila drugarica Emanuella, kad vidim:
A president impeachment against Hunter 1911 was proposed
11 minutes ago
Ko što kaže drug BeDva, malo nas je stisla ova okupacija a i ova V2 pizdarija isto nije najbolje legla mnogima.
Nadam se, da čemo se u pravom komunističkom duhu sve dogovoriti i rješiti ovu tešku političku i ekonomsku situaciju.

Bolje rat nego pakt, bolje grob nego rob!!!
LordDV

Korisnički profil

[Vrh] Go down

:))

Postaj  bono02 on ned srp 11, 2010 5:18 pm

ja sam za to da se ovdje sve rasčisti i nema ako i zašto a što je najvažnije nitko od nas nemisli ništa loše ako iznosi svoje misli. A drugovi i drugarice iznošenje naših misli i ideja osnovica je politike za koju se zalažemo. zadovoljan pojedinac koji ima svoje ja motor je i nosioc zdrave revolucije.

I spustimo loptu, ako netko može komentirati situaciju onda sam to sigurno ja. To trenutno ne želim jer mislim da je sve ovo samo igra jer se bliže predsjednički izbori. Igra koja je počela u krivom smjeru ( ili željenom da se ispita situacija ) i ok je da rasčistimo neke stvari i krenemo dalje jaći i ponosniji jer vremena pred nama teška su i olovna.

SKH iznad svega, revolucija iznad svega, zadovoljan pojedinac iznad svega

p.s. volio bih da se uključite u rad stranke ne čekajući druge da vas guraju. Ako proletera treba molit za nešto onda on zasigurno nije proleter, on je profiter !

smrt fašizmu sloboda narodu

bono02

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Cpt.Pierce on ned srp 11, 2010 9:53 pm

bono02 je napisao/la:ja sam za to da se ovdje sve rasčisti i nema ako i zašto a što je najvažnije nitko od nas nemisli ništa loše ako iznosi svoje misli. A drugovi i drugarice iznošenje naših misli i ideja osnovica je politike za koju se zalažemo. zadovoljan pojedinac koji ima svoje ja motor je i nosioc zdrave revolucije.

I spustimo loptu, ako netko može komentirati situaciju onda sam to sigurno ja. To trenutno ne želim jer mislim da je sve ovo samo igra jer se bliže predsjednički izbori. Igra koja je počela u krivom smjeru ( ili željenom da se ispita situacija ) i ok je da rasčistimo neke stvari i krenemo dalje jaći i ponosniji jer vremena pred nama teška su i olovna.

SKH iznad svega, revolucija iznad svega, zadovoljan pojedinac iznad svega

p.s. volio bih da se uključite u rad stranke ne čekajući druge da vas guraju. Ako proletera treba molit za nešto onda on zasigurno nije proleter, on je profiter !

smrt fašizmu sloboda narodu

čovjek pun mudrosti

sram vas bilo

Prvo: javljam se na dužnost! Bilo kakav posao- od pranja WC-a do ispijanja travarice Very Happy
Drugo: predolžio sam tijela SKH-a a nitko ništa ni a ni b ni jebi se pirs
http://eskh.forumotion.com/skh-nesluzbeno-f7/prijedlog-rada-strankesastanak-u-nedelju-u-21h-t27.htm

Ajmo sad malo po redu:

bedvaa: tebe očito koći anarho sindikalizam da se pridružiš politici, jasno mi je i ja sam takav ali moraš razumjeti da je ovo igra i ništa nije isto

bono02: ti jako dobro znaš granicu između domoljublja i ultra nacionalizma i to je dobro! i nadam se da imaš dobar razlog za one članke Very Happy

oltreuomo: smanji JA povečaj SKH! jesi zaslužan si za SKH ali SKH ISPRED SVIH!

broc: kad kad si super, za zajebanciju a nekad si čudan i premjeniš to raspoloženje u pet sekundi! lak si na okidaću (kb) ali nema veze sam si tražim to!

Jedine stvari koje ujedinjuju čovjeka su: strah i interesi!
Napoleon Bonaparte

strah me za budučnost a interes mi je da pobjedimo imperijalizam!

Proleteri nemaju ništa za izgubiti osim svojih okova, a mogu dobiti cijeli svijet!PROLETERI SVIH ZEMALJAUJEDINITE SE!!
Cpt.Pierce

Korisnički profil

[Vrh] Go down

:))

Postaj  bono02 on ned srp 11, 2010 10:00 pm

potpisujem uz dodatak

pierce Omladina je tvoja budučnost flower

ovakav mislioc , ovakav proleter dostojan je da nosi naš barjak flower

revolucija iznad svega

bono02

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  broc on ned srp 11, 2010 10:18 pm

meni je drago da postoje ovakve rasprave, jer one ne znace da samo probleme imamo ,one znace da smo zivi i da smo jos tu!
ne zelim komentirati postove,al ovo od povechala mislim da ne drzi vodu "kad sam se vratio nakon baniranja dočekan sam praktički k'o da sam šugav"
malom Piercu cu samo rec da sam ja uvik spreman za zajebanciju i taj kb je zajebancija Very Happy
isto tako mislim da je sad vaznije od ove rasprave ,seljenje drugova u SD, kao i upucivanje u novu igru.
nemam puno slobodnog vremena, al i ja cu se aktivnije ukluciti u to, ionako je to zadatak omladine. zato ovim putem pozivam omaladinu da se aktivnije ukljuci u rad ionako vjerujem da bono i drustvo korektno obavljaju svoj posao Smile
isto tako zamolit cu druga darka da stavi topic za kandidaturu za GS-a, jer se blize izbori..

broc

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Borna_Sentic on ned srp 11, 2010 11:35 pm

vote + sub Smile

salu na stranu, prvo moramo rijesiti tu situaciju sa GS koji stalno odlaze iz igre nakon mandata, nema toga, broc ako odes negdje cu napisati: broc i sanadaer, prava druga dva Smile

Sve što se tice drugih stvari tipa neaktivnosti u ePolitici, mislim da je to i ok, nismo nikada bili stranka koja otima eGlasace, nismo bas ni nesto agresivnu u regrutiranju novih clanova, sto je sve meni pozeljno jer smo ekstra lijevicari, i propagiramo ideal koji i nije privlacan bas svima, tako da taktiku "tko voli nek izvoli" pozdravljam i odobravam Smile
Mozda ako bude neki veci baby boom da saljemo bebama regut poruke, za to sam da se sto prije nadje netko i da napokon udjemo u top 5 stranaka Smile pierce je nesto spominjao veceras u napadaju pijanstva pa mozemo to njemu, ako se ne ptredomisli nakon mamurluka Smile

Sve ove parole i ideali su super, ali mi kao stranka moramo vise davati eljudima i pronalaziti sredstva i nacine kako doprijeti do eGlasaca, ja sam u stranci jer sam u dusi komunista Smile ali trebamo nekako dovuci vise ljudi ali ne agresivnim parolama, nego ingame radom i aktivnošću Smile Kralj je mrtav, živio broc Smile

Borna_Sentic

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Oltreuomo on ned srp 11, 2010 11:37 pm

Ja se svog stava da je naša politika čisti socijal-liberalizam ne stidim. I o tome možemo pokrenuti jednu više filozofsku raspravu. Ali komunizam ovdje zapravo ne možemo nikako provesti - imate valjda mozga pa vam je jasno zašto. No, SKH ima svoju vrijednost više kao naš brand, no naša politika je čisti socijal-liberalizam i to od programa do ciljeva i ideja. Samo politički nepismena osoba to ne vidi. I taj naš "novi komunizam" koji smo odlično afirmirali svi skupa je socijal-liberalizam, ali slažem se da, budući da smo postali uistinu brand, pa makar i nismo čisti, izvorni komunisti, treba svakako ostati... U neku ruku, uvijek možemo taj "naš" komunizam braniti kao nešto sasvim novo, drugačije i erepublikansko, ali nemojte brkati pojmove.

I dočekan sam k'o da sam šugav, jer vam do mojih mišljenja nije bilo stalo, no dobro, promijenilo se vodstvo i tako dalje, ali nemojte srati kvake. To što nisam kongresmen je najbolji dokaz. Netočno je da mi je ponuđeno mjesto u CK - tu sam samo k'o šugav ignoriran. Točno je, međutim, da mi je bilo ponuđeno da budem neki valjda predsjednik Agitpropa i točno je da sam to odbio jer smatram da je bedasto da netko tko je utemeljitelj stranke bude na nekoj takvoj poziciji - to je isto abeceda.

I zaključno, ja svoj angažman i doprinos SKH ne trebam dokazivati. Ono što SKH treba dokazati je da treba mene. I uključit ću se kad steknem dojam da sam potreban, a to nije dodjeljivanje mi nekih činovničkih zadataka. I to ne govorim iz taštine nego jer je to normalno stranačko rasuđivanje.
Kad imaš osobu koja može afirmirati politiku, onda joj daš poziciju s koje to ona može raditi. Zar da kao predsjednik agitpropa zastupam politiku? Neee i to je isto abeceda. Koga boli briga za priču glasnogovornika?! Ali kad je riječ o kongresnom zastupniku, onda je to druga stvar, jer ta funkcija daje težinu i u krajnjoj liniji ovlast za djelovanje.

Dakle, možda krivo sve ispada, kad kažem da trebam biti kongresmen, to ne kažem zato jer mi je važno da imam tu titulu zbog nje same - to mi je važno jer je to dobro za Stranku.

Oltreuomo

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Bili Marlboro on pon srp 12, 2010 8:21 am

Oltreuomo je napisao/la:Ja se svog stava da je naša politika čisti socijal-liberalizam ne stidim. I o tome možemo pokrenuti jednu više filozofsku raspravu. Ali komunizam ovdje zapravo ne možemo nikako provesti - imate valjda mozga pa vam je jasno zašto. No, SKH ima svoju vrijednost više kao naš brand, no naša politika je čisti socijal-liberalizam i to od programa do ciljeva i ideja. Samo politički nepismena osoba to ne vidi. I taj naš "novi komunizam" koji smo odlično afirmirali svi skupa je socijal-liberalizam, ali slažem se da, budući da smo postali uistinu brand, pa makar i nismo čisti, izvorni komunisti, treba svakako ostati... U neku ruku, uvijek možemo taj "naš" komunizam braniti kao nešto sasvim novo, drugačije i erepublikansko, ali nemojte brkati pojmove.

I dočekan sam k'o da sam šugav, jer vam do mojih mišljenja nije bilo stalo, no dobro, promijenilo se vodstvo i tako dalje, ali nemojte srati kvake. To što nisam kongresmen je najbolji dokaz. Netočno je da mi je ponuđeno mjesto u CK - tu sam samo k'o šugav ignoriran. Točno je, međutim, da mi je bilo ponuđeno da budem neki valjda predsjednik Agitpropa i točno je da sam to odbio jer smatram da je bedasto da netko tko je utemeljitelj stranke bude na nekoj takvoj poziciji - to je isto abeceda.

I zaključno, ja svoj angažman i doprinos SKH ne trebam dokazivati. Ono što SKH treba dokazati je da treba mene. I uključit ću se kad steknem dojam da sam potreban, a to nije dodjeljivanje mi nekih činovničkih zadataka. I to ne govorim iz taštine nego jer je to normalno stranačko rasuđivanje.
Kad imaš osobu koja može afirmirati politiku, onda joj daš poziciju s koje to ona može raditi. Zar da kao predsjednik agitpropa zastupam politiku? Neee i to je isto abeceda. Koga boli briga za priču glasnogovornika?! Ali kad je riječ o kongresnom zastupniku, onda je to druga stvar, jer ta funkcija daje težinu i u krajnjoj liniji ovlast za djelovanje.

Dakle, možda krivo sve ispada, kad kažem da trebam biti kongresmen, to ne kažem zato jer mi je važno da imam tu titulu zbog nje same - to mi je važno jer je to dobro za Stranku.

Borna_Sentic je napisao/la:vote + sub Smile

salu na stranu, prvo moramo rijesiti tu situaciju sa GS koji stalno odlaze iz igre nakon mandata, nema toga, broc ako odes negdje cu napisati: broc i sanadaer, prava druga dva Smile

Sve što se tice drugih stvari tipa neaktivnosti u ePolitici, mislim da je to i ok, nismo nikada bili stranka koja otima eGlasace, nismo bas ni nesto agresivnu u regrutiranju novih clanova, sto je sve meni pozeljno jer smo ekstra lijevicari, i propagiramo ideal koji i nije privlacan bas svima, tako da taktiku "tko voli nek izvoli" pozdravljam i odobravam Smile
Mozda ako bude neki veci baby boom da saljemo bebama regut poruke, za to sam da se sto prije nadje netko i da napokon udjemo u top 5 stranaka Smile pierce je nesto spominjao veceras u napadaju pijanstva pa mozemo to njemu, ako se ne ptredomisli nakon mamurluka Smile

Sve ove parole i ideali su super, ali mi kao stranka moramo vise davati eljudima i pronalaziti sredstva i nacine kako doprijeti do eGlasaca, ja sam u stranci jer sam u dusi komunista Smile ali trebamo nekako dovuci vise ljudi ali ne agresivnim parolama, nego ingame radom i aktivnošću Smile Kralj je mrtav, živio broc Smile
broc je napisao/la:meni je drago da postoje ovakve rasprave, jer one ne znace da samo probleme imamo ,one znace da smo zivi i da smo jos tu!
ne zelim komentirati postove,al ovo od povechala mislim da ne drzi vodu "kad sam se vratio nakon baniranja dočekan sam praktički k'o da sam šugav"
malom Piercu cu samo rec da sam ja uvik spreman za zajebanciju i taj kb je zajebancija Very Happy
isto tako mislim da je sad vaznije od ove rasprave ,seljenje drugova u SD, kao i upucivanje u novu igru.
nemam puno slobodnog vremena, al i ja cu se aktivnije ukluciti u to, ionako je to zadatak omladine. zato ovim putem pozivam omaladinu da se aktivnije ukljuci u rad ionako vjerujem da bono i drustvo korektno obavljaju svoj posao Smile
isto tako zamolit cu druga darka da stavi topic za kandidaturu za GS-a, jer se blize izbori..
bono02 je napisao/la:potpisujem uz dodatak

pierce Omladina je tvoja budučnost flower

ovakav mislioc , ovakav proleter dostojan je da nosi naš barjak flower

revolucija iznad svega

DOLAZITE NA JEBENI CHAT VIŠE!! VIŠE MI JE PUN KURAC DA SMO SVAKI DAN NA CHATU SAMO JA I KLOKSI (kloksi, ništa osobno, dobro si društvo ali što je previše je previše)...
Bili Marlboro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Borna_Sentic on pon srp 12, 2010 8:26 am

evo meni je vazno da mjenjamo svaki mjesec onoga tko ce uci u kongres, da svatko od naših ćlanova ako hoće može se kandidirati i boriti za tu poziciju svaki mjesec, isto bi tako volio ako je netko bio kongresmen da se ne kandidira opet nego da preporuci nekoga tko bi ga trebao zamjeniti tako da sto vise clanova bude na toj poziciji. Ne bi volio da je jedan covjek 10 mjeseci za redom kongresmen, volio bi da medalju koju kongresmeni dobio da uplate na SKH org , volio bi da zivim u super državi, ali živim u vukojebini Smile

i da povecalo, što ga više drviš po tome gore izgleda Smile

Borna_Sentic

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  BeDva on pon srp 12, 2010 10:05 am

Oltreuomo je napisao/la: Ali komunizam ovdje zapravo ne možemo nikako provesti - imate valjda mozga pa vam je jasno zašto.
....
Samo politički nepismena osoba to ne vidi.

kako si bahat ne mogu vjerovat... mislim da ovo uopće nije vrijedno komentara...

Oltreuomo je napisao/la: I dočekan sam k'o da sam šugav, jer vam do mojih mišljenja nije bilo stalo, no dobro, promijenilo se vodstvo i tako dalje, ali nemojte srati kvake.
opet Shocked već sam rekao - problem je što tvoja nije bila zadnja, a ne da nikom nije bilo stalo do tvog mišljenja...

Oltreuomo je napisao/la:
To što nisam kongresmen je najbolji dokaz.

lol! to što si dobio "samo jedan" mandat je tebi dokaz da si tretiran ko šugav lol!

inače nisam siguran da je najbolje mijenjati zastupnike svaki mjesec, ali ni držati ih duže od 2 (iznimno 3 u nekim okolnostima)

Oltreuomo je napisao/la:Netočno je da mi je ponuđeno mjesto u CK - tu sam samo k'o šugav ignoriran. Točno je, međutim, da mi je bilo ponuđeno da budem neki valjda predsjednik Agitpropa i točno je da sam to odbio jer smatram da je bedasto da netko tko je utemeljitelj stranke bude na nekoj takvoj poziciji - to je isto abeceda.
neki valjda predsjednik Agtipropa - lol! ne znaš što je to ili se praviš blesav? ta osoba bi doduše trebala pisati stranačke novine, pa onda ništa od subova na vlastitima...

Oltreuomo je napisao/la: i točno je da sam to odbio jer smatram da je bedasto da netko tko je utemeljitelj stranke bude na nekoj takvoj poziciji - to je isto abeceda.
kako si opterećen to je strašno... ja sam mislio da je poanta u tome da radimo zajedno i ostvarujemo naše ideje, a tko ima koju titulu je manje bitno...

Oltreuomo je napisao/la: Ono što SKH treba dokazati je da treba mene.
još jedna izjava koja tako lijepo govori sama za sebe da ne tregba ništa dodati...

Oltreuomo je napisao/la:Dakle, možda krivo sve ispada, kad kažem da trebam biti kongresmen, to ne kažem zato jer mi je važno da imam tu titulu zbog nje same - to mi je važno jer je to dobro za Stranku.

moje povjerenje za tako neku funkciju si u potpunosti izgubio kroz ovo sve... do daljnjega...
ako je tebi ispod časti biti naš politički u CK i pisati novine sa stranačkog orga, onda ne znam kako imaš obraza tražiti to što tražiš...
BeDva
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Oltreuomo on pon srp 12, 2010 10:25 am

BeDva je napisao/la:moje povjerenje za tako neku funkciju si u potpunosti izgubio kroz ovo sve... do daljnjega...
ako je tebi ispod časti biti naš politički u CK i pisati novine sa stranačkog orga, onda ne znam kako imaš obraza tražiti to što tražiš...

Ja ne znam kako su neki imali obraza mene neizabrati za kongresmena. Za to je osim gluposti i ludosti trebala i dobra doza drskosti.
A za tvoje mišljenje me nije briga, jer ono što si ti pokazao je da uopće ne razumiješ osnove osnova politike - nije svejedno koju funkciju ima osoba koja iznosi politiku, nije svejedno tko ima koju funkciju, nije svejedno na koji način se donose i pripremaju odluke u stranci... Netko treba ipak nešto znati da bi se njegovo mišljenje cijenilo, koliko god se to činilo snobovski ili negativnpo na neki drugi način.

No, da puno ne duljimo, bojazan da će se Stranka ugasiti nije opravdana - stranka, kao i svaka institucija, uostalom, ima svoj život odvojen od članova i naša Stranka će nastaviti svoj život. no kakva će biti kvaliteta, e to uistinu ovisi o kvalitetama članova...

Oltreuomo

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  BeDva on pon srp 12, 2010 10:34 am

Oltreuomo je napisao/la:
Ja ne znam kako su neki imali obraza mene neizabrati za kongresmena. Za to je osim gluposti i ludosti trebala i dobra doza drskosti.
samo nastavi... sve bolje do boljeg...

a da nije svejedno tko ima koju funkciju je naravno točno, sa stanovišta snage pozicije s koje se govroi - ponavljam, ti (ili tko već) kao agitprop bi pisao STRANAČKE novine i to je sasvim jasan položaj, koji nije ( i ne smije) biti beznačajan...
BeDva
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  BeDva on pon srp 12, 2010 10:45 am

i neka kažu ljudi koji su glasali za moju kongresnu kandidaturu, ali ja mislim da su to učinili zbog količine i kvalitete mog rada u stranci, a ne jer su neuki debili, drski još k tome...
ne mogu vjerovati da ti je to toliko ranilo ego, nakon što si dobio mandat prije toga, odmah po povratku u eHr...

ponavaljam, podnijet ću za koji dan izvještaj o svome dosadašnjem radu i iznijeti svoje namjere za rad do kraja mandata... na putovanju sam cijelo vrijeme, imam jako loše uvjete za erep, ali sudjelujem koliko mogu i u radu kongresa...
BeDva
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Oltreuomo on pon srp 12, 2010 10:48 am

BeDva je napisao/la:
ti (ili tko već) kao agitprop bi pisao STRANAČKE novine i to je sasvim jasan položaj, koji nije ( i ne smije) biti beznačajan...

Ali nije tako. Funkcija glasnogovornika nije naravno beznačajna, ali nema ni težinu u stvaranju politike - to je valjda jasno.
Osim toga, zar nije smiješno da netko "brsti" politiku, a stranka ga nije izabrala za kongresmena koji tu politiku može izravno i provoditi? To naprosto nema logike da netko tko ima ulogu kreiraja politike mora kao mali tajnik potezati nekog "zelenog" svog kongresmena za rukav oko bilo čega. I zato sam stava da mora biti kongresmen koji zna posao i zna raditi to najbolje za stranku. Da imamo 3 mjesta, pa naravno da su dobrodošle rotacije u mandatima, s time da 1 uvijek mora 'čuvati kuću'. To je stvar izbora koncepta stranke i politike - tome se ne pristupa na 'ho-ruk'

Oltreuomo

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Oltreuomo on pon srp 12, 2010 10:51 am

BeDva je napisao/la:i neka kažu ljudi koji su glasali za moju kongresnu kandidaturu, ali ja mislim da su to učinili zbog količine i kvalitete mog rada u stranci

I baš takvo razmišljanje je ono o čemu govorim - stvar je KONCEPTA. Ne bira se za kongresmena netko tko dijeli plaću ili šiba nekakve poruke članstvu, nego netko tko to zna raditi. U krajnjoj liniji, stranka prije nekakvog druženja među članovima, treba odrađivati svoje funkcije.

Oltreuomo

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Pavo_Bacina on pon srp 12, 2010 11:08 am

Povečalo, sorry, ali hrpa gluposti...mislim da mi ne možemo raditi kao svaka druga normalna stranka, jer mi i nismo svaka druga normalna stranka, već KOMUNISTIČKA...možda komunizam nije provodljiva na ovoj igri, al bar bi se trebali ponašati u duhu naziva i orjentacije naše stranke...nije stvar u tome kakvima nas drugi doživljavaju, već u tome kako sami sebe doživljavamo, taman za ostale SKH bila čista šprdancija zbog našeg načina rada...apsolutno je nevažno tko je kongresmen, kongresmen bi po mom mišljenju trebao djelovati onako kako se večina saveza izjasni, a ne samoincijativno, dakle kad naš predstavnik tjeluje u kongresu onda da ljudi en misle, aha, povečalo je odlučio tako, ili b2 je odlučio tako neko SKH je odlučio tako...i mislim da bi se svi trebali izmjenjivat u svim funkcijama kako bi svi imali priliku steči iskustvo djelovanja te samim time povečali svoje znanje i iskustvo za u buduće...

Što se tiče podjele rada na politiku i OUR-e, ne vidim zašto nebi mogli i jedno i drugo u isto vrijeme? malo uredimo podjelu dužnosti i gotovo...al ako ne možemo oboje u isto vrijeme OUR-ima bih dao prednost jer je to revolucionaran pokret na eRepu...

A podcjenjivanje uloge glasnogovornika stranke je jedna od večih gluposti koje sam pročita u zadnje vrijeme. Mislim da na erepu upravo novine predstavljaju najveću ulogu što se politike tiče. Ljudi su i zaboravili na nas, ne zato jer smo politički neaktivni, nego smo medijski neaktivni, ljudi ovdje imaju jedinu povratnu informaciju od države u obliku novina...

P.S. Ne smjemo rušiti temelje izravne demokracije u stranci već ih samo učvrstiti i nastaviti raditi n atome, trenutno je važnije djelovati politički unutar stranke dok se ne osnažimo, a tek onda izvan stranke...

Pavo_Bacina

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Oltreuomo on pon srp 12, 2010 11:21 am

Pavo_Bacina, nemoj se ljutiti, ali kad tako moje mišljenje kvalificiraš kao gluposti, smijem li te pitati koje su tvoje kvalifikacije za iznošenje takvih kvalifikacija?

Ja sam naime u RL radio i vodio političke kampanje za razne izbore i za razne ljude. Bavim se političkim marketingom, od toga živim i nešto znam o politici, ali i o funkcioniranju organizacija. Pored studija, završio sam i dodatno obrazovanje baš za taj segment. Prema tome, nemoj mi govoriti da govorim gluposti - znam što radim i znam zašto nešto kažem.

i naravno da je ovo virtualni svijet i ovakva virtualna politika mi je posebno zanimljiva, jer mi je u neku ruku poput socijalnog eksperimenta. No obrasci ponašanja i neka osnovna pravila ostaju ista kao i u RL, jer smo supstrat i ovog virtualnog svijeta mi ljudi. Psihologija i percepcija eGrađana ista je kao i građana, jer radi se o istim ljudima. Naravno da je mnogo specifičnosti u eRepubliku, naprosto zbog naravi stvari - od tema, do zadanih pravila, sve do odlučivanja itd.

Oltreuomo

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Pavo_Bacina on pon srp 12, 2010 11:36 am

Primječujem da se u RL baviš politikom jer koristiš nepotrebne izraze kao i naši RL političari nebili zvučao pametniji nego što zaista jesi ( pod ovim ne mislim da nisi pametan)...a može jedno pitanje...jesi li ikad vodio kampanju za komunističku partiju? Valjda uz svo to silno obrazovanje znaš da politika komunizma nema previše veze sa RL "demokracijom", a ono što ti iznosiš ja nikako ne mogu uklopit u komunističku ideologiju...povečalo, možda si jednostavno promašio stranku?

Pavo_Bacina

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Oltreuomo on pon srp 12, 2010 11:44 am

Pavo_Bacina je napisao/la:Primječujem da se u RL baviš politikom jer koristiš nepotrebne izraze kao i naši RL političari nebili zvučao pametniji nego što zaista jesi ( pod ovim ne mislim da nisi pametan)...a može jedno pitanje...jesi li ikad vodio kampanju za komunističku partiju? Valjda uz svo to silno obrazovanje znaš da politika komunizma nema previše veze sa RL "demokracijom", a ono što ti iznosiš ja nikako ne mogu uklopit u komunističku ideologiju...povečalo, možda si jednostavno promašio stranku?

Tako se razgovaraj s nekom kumicom na placu.

Nema mi smisla na ovaj način raspravljati.

Oltreuomo

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Pavo_Bacina on pon srp 12, 2010 11:51 am

Oprosti, al nisam primjetio da tvoje kvalifikacije zaslužuju drukčiji tretman na ovom terenu. Svoj zaključak o tome da si fulo stranku donosim upravo iz činjenice da se podstavljaš iznad drugih što krši komunistička načela...

P.S. još nisam primjetio da si iznio neku konstruktivnu ideju, osim predložio sebe za kongresmena...

Pavo_Bacina

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Bili Marlboro on pon srp 12, 2010 12:28 pm

Prvo svega Povechalo, preozbiljno shvaćaš ovu igricu. Moguće je da ti poznaješ političku znanost bolje od bilo koga ovdje. Možda ti jesi naspremniji i najkvalificiraniji za voditi ovu stranku, za biti zastupnik u kongresu, za pisati članke, za voditi OURe, za odlučivati o svemu... Ali razmisli malo; zar ti to stvarno želiš? Zar želiš imati hrpu poslušnih ovaca kojima ćeš naređivati i koje će svaki tvoj pokret i svaku tvoju odluku ispratiti sa oduševljenjem? Mislim da to ne želiš jer gdje je zabava u tome? Tebi trebaju suprostavljajući argumenti koji će tjerati tvoje vijuge na razmišljanje i inovaciju. Za to ti živiš i to te pokreće, to je očito. A ja sigurno neću biti ovca.

Drugo svega, omalovažavanjem ostalih članova nećeš postići ništa osim ako ti je cilj udaljiti sve od sebe i krenuti ispočetka kao vođa stranke bez članova. Zaboravljaš samo da bez članova SKH ne postoji. Sjećam se kad si revno krenuo u borbu sa zaostalim razmišljanjem i tupom politikom ehrvatske. Sjećam se kako sam sa smiješkom čitao tvoje prve članke koje su me odvratile od odustajanja od ove priglupe igrice i koje su zamutile vode hrvatske epolitičke sfere; čitajući komentare isfrustriranih bebi-ustaša koje bi kipile kad ne bi imale protuodgovor na tvoje argumente bi me posebno zadovoljavalo. Sjećam se i kad sam se dvoumio hoći li pristupiti Savezu Komunista Hrvatske jer u to vrijeme nisam znao da li bi ta virtualna stranka bila vrijedna utroška mog vremena. Zatim nakon kratkog razmišljanja donirao sam stranci Savezu Komunista Hrvatske svoj prvi od mnogih golda (mislim da je to bio i prvi gold doniran na stranački račun; naravno ne računajući tvoje iživljavanje nad kreditnim karticama koje sam ti usput ako se sječaš rekao među prvim razmjenjenim PMovima da se to ni u kojem slučaju ne isplati). Krenula su zatim burna vremena; stranka je proživljavala svoj prvi T.O. a ti si i dalje ostao optimističan i vjeran ideologiji koja nas je sve skupa držala u igri. Zatim si dobio ban. Stvari su se počele raspadati, bono je popio ban kao i crohunter. Još neki su odustali. Ni traga ni glasa od tebe nije bilo na forumu, zadnje informacije su bile "Povechalo se razočarao što se dogodilo u zadnjim danima igre; odustao je i ne vraća se".
"Razumljivo", razmišljao sam ja. "Čovjek je uložio puno u ovu ekipu, sve je sam pokrenu i stvorio, probao je učiniti nešto dobro za cijelu ehrvatsku zajednicu a oni ga samo tako popljuvali". Nakon kratkog vremena novi članovi su došli; Chegy je preuzeo kormilo na čelu SKH, Bono je opet uskrsnuo, Chorimir je vrijedno radio kao uvijek u svojim OURima za dobrobit svojih radnika, berinni je postajao sve veći i veći autoritet među vojničkim krugovima i neke nove face su došle koje su unijeli dašak svježine u SKH a među najznačajnijima BeDva koji se vraški trudi da u OURima sve besprijekorno funkcionira, Borna i drug Bilogorac također. Tu je naravno i drug Kloksi kojega sam se sad sjetio ne znam ni ja zbog čega al eto... Da malo ubrzam u budućnost, njab broc je postao GS, pokrenu je dosta dobrih stvari kao što je Omladina SKH za koju su zaduženi bono, kloksi i ne-znam-još-tko. Zatim si ti ponovno uskrsnuo i bio dočekan ŠIROM OTVORENIH RUKU, kako pojedinačnih tako i stranačkih. Svi smo tih večeri visili po chatovima očekujući tvoju pojavu na IRCu. Ali nisi došao. Rekao si da te cura zajebava. Naravno to uopće nije bio problem. Zatim si se nakratko par puta pojavio, objavio da želiš u kongres i otišao. Mi smo se svi malo zabezektnuto virtualno pogledali, u sebi se zapitali "koji kurac je ovo bilo" i na kraju krajeva pristali da budeš naš kandidat za kongres bez prethodnog glasovanja jer ipak, mislili smo, to je povechalo, on zna što i kako, m koliko ti naš pristanak uopće i vrijedio. Zatim sam ja kao tadašnji GS preuzeo dužnost da svim članovima SKH pojedinačno pošaljem svima PM sa uputama što, kako, gdje i za koga glasati sa detaljnjim objašnjenjima. Svi smo bili presretni kad si upao u kongres. Nestrpljivo smo očekivali tvoje članke koje bi beskompromisno gazile naše političke protivnike te ujedno imale težinu jer bi dolazile od strane jednog saborskog zastupnika. Jesu li ti članci stizali? Ubrzajmo još malo... Tvoj mandat je istekao, bedva je bio izabran za novog kongresnika i tu je prestalo svako tvoje djelovanje u SKH jer si se namusio jer ti nismo dali još jednu šansu. Sad dolazimo do današnjeg dana gdje ovaj topic iziskuje priljev govana koja su bila potisnuta u nekoliko pojedinaca SKH, pa eto, neka govna stižu. Na kraju, da zaključim više sa ovim jebenim postom koji se razdužio i više nego što sam planirao, slažem se sa tobom kad kažeš da se SKH stopio u političku pozadinu ehrvatske i da smo postali dio ehrvatske svagdašnjice. Tu se u potpunosti također slažem da nam itekako treba netko dovoljno dinamičan, politički obrazovan i rječit koji zna o čemu govori i koji zna uzburkati političke vode u ehrvatskoj i simultano promovirati SKH kao POLITIČKU opciju u ehrvatskoj a da pritom ostane koliko toliko sabran, neću reći skroman ali pristupačan "običnom" puku. Sad kad sam sve ovo nasrao:

A treće svega, ohladi malo i smanji tu svoju bahatost; obukao si preširoke gaće i ideš mi na kurac s tim više. Ako želiš biti GS izbaci svoju kandidaturu na forum i natječi se sa svima ostalima koji žele biti GSi. AKo budeš imao najprihvatljiviju kandidaturu bit ćeš izabran na demokratski način i sa punim pozdravom i oduševljenjem ćeš dobiti podršku od većine članova. Ponavljam, ova stranka je postala dio svih nas, sam si rekao da ima vlastiti život i bit ću proklet ako ću dopustiti da propadne zbog nezrelosti pojedinih članova. Ako ova stranka postane apsolutnom monarhijom vođena samovoljom pojedinca ne računajte više na mene. Iskreno se nadam da se to neće dogoditi.
Bili Marlboro

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]