SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glasajte za sluzbenog kandidata

3 posters

Go down

Glasajte za sluzbenog kandidata

Glasajte za sluzbenog kandidata Vote_lcap61%Glasajte za sluzbenog kandidata Vote_rcap 61% 
[ 11 ]
Glasajte za sluzbenog kandidata Vote_lcap17%Glasajte za sluzbenog kandidata Vote_rcap 17% 
[ 3 ]
Glasajte za sluzbenog kandidata Vote_lcap22%Glasajte za sluzbenog kandidata Vote_rcap 22% 
[ 4 ]
 
Ukupno glasova : 18
 
 
Poll closed

Glasajte za sluzbenog kandidata Empty Glasajte za sluzbenog kandidata

Postaj  broc uto lip 22, 2010 3:38 pm

Postovane drugarice i drugovi,
danas biramo sluzbenog kandidata za kongres.
Kandidirali su se drug BeDva i drug Oltreuomo. O tome procitajte ovdje http://tinyurl.com/2unurbp
Imamo i trecu opciju, a to je da oba idu na izbore, no mislim da je to pretjerani rizik.
No na Vama je da odlucite Smile

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Glasajte za sluzbenog kandidata Empty kandidatura - BeDva

Postaj  BeDva uto lip 22, 2010 4:19 pm

evo, pošto zna da ste ljenčine Very Happy pejstam ovdje svou kandidaturu s drugog posta, da je možete vidjeti prije glasanja...
----------------------------------
okušao bih se ja evo... neću ništa posebno obećavati, ali znate svi kakav sam - nešto ću valjda ostvarit ako dobijem mandat Very Happy moguće je da bih recimo pokušao nastaviti na onome što je započeo drug oltreuomo - da se smanji porez na giftove... pošto sam zamjenik ministra ekonomije Cool vjerujem da imam solidnu poziciju za jedan dobar pokušaj barem Smile

vjerujem i da imam dobru priliku prikupiti dovoljno glasova da budem izabran, pošto imam dosta aktivne odnose s nemalim brojem igrača, a bome i solidnu reputaciju u ehrvatskoj javnosti Very Happy

svakako bih putem foruma i drugim sredstvima nastojao informirati članstvo o svom radu i tražio bih blagoslov stranke prije bilo kakvih većih poteza...
pošto nemam svoje novine, u slučaju da se trebam obratiti široj javnosti ili postaviti debatu za eventualni prijedlog zakona, to bih učinio preko stranačkih novina...

malo je nezgodno što sam 23. i 24. skoro cijeli dan na poslu (proklete sjednice) pa neću biti on-line većinu dana, ali vjerujem da ćemo se snaći.. ako me podržite ofc flower

hasta la victoria siempre!!
BeDva
BeDva
Admin

Posts : 177
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Glasajte za sluzbenog kandidata Empty Re: Glasajte za sluzbenog kandidata

Postaj  Bili Marlboro uto lip 22, 2010 5:33 pm

sve super bedva al što sa OURima? Hoćeš li se i dalje njima baviti ili? Mislim da zadaci kongresnika i ne iziskuju neke pretjerane napore (barem ne kod sadašnje vlade).
Bili Marlboro
Bili Marlboro

Posts : 50
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Glasajte za sluzbenog kandidata Empty Re: Glasajte za sluzbenog kandidata

Postaj  BeDva uto lip 22, 2010 8:01 pm

upravo tako druže bili, ne bjo se za OURe Smile
BeDva
BeDva
Admin

Posts : 177
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Glasajte za sluzbenog kandidata Empty Re: Glasajte za sluzbenog kandidata

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.