PRIJEDLOG POSTUPKA UČLANJIVANJA

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

PRIJEDLOG POSTUPKA UČLANJIVANJA

Postaj  Oltreuomo on uto lip 15, 2010 4:41 pm

Dragi drugovi!

Evo obuzet nekim novim elanom odlučio sam podijeliti razmišljanja s vama glede postupka učlanjivanja novih članova koji sam danas uspješno (mjereno u povećanju članova!) počeo primjenjivati.

Postupak je jednostavan, a važan. Naime, čini mi se da propuštamo šansu "hvatati" nove članove koji bi se možda rado organizirali u neku stranku, jer im naprosto ne prilazimo prvi. Ili čekamo da sami dođu ili nam ih drugi "pokupe".

Dakle, svakodnevno i više puta dnevno trebalo bi chekirati listu online igrača i krenuti od samog kraja liste - tamo se nalaze po rangu najmlađi igrači za koje je očekivati da još nisu članovi neke stranke. Upravo njima trebalo bi pristupati s motivirajućim tekstom tipa:

"Pozdrav!

Pošto si novi igrač i mladi eGrađanin naše Hrvatske, dozvoli da ti ponudim prijateljstvo, pomoć i komunikaciju.

Htio bih te pozvati i u SKH, stranku koja je prije 4 mjeseca počela kao mala skupina, a danas je respektabilna eParlamentarna stranka i sretna zajednica članova. Bez obzira, jesi li lvl 7 (kada možeš se učlaniti u Stranku) ili ne, te želiš li se prvo upoznati s radom stranaka, pozivam te da nas posjetiš na forumu (http://eskh.forumotion.com/forum.htm) ili chatu (http://tinyurl.com/2wh43mw).

U SKH možeš:
a) baviti se politikom i zastupati vrijednosti poštenja i brige oko SVAKOG građanina
b) ratovati s drugovima borcima i za to dobiti BESPLATNO oružje
c) dobiti pomoć u GIFTOVIMA zbog wellnessa, što SKH prati redovno kod članova
d) tražiti i dobiti bilo kakvu drugu vrstu pomoći
e) raditi u našim organizacijama udruzenog rada u kojima radnici dijele SVU dobit
f) dočekati spremno i sigurno novu verziju
g) voditi razne poslove ovisno o svojim interesima

Pridruži se ili pitaj štogod te zanima! Wink
"

VAŽNO je da što više nas SVAKODNEVNO i VIŠE PUTA DNEVNO "hvata" te nove igrače. Na taj način, organizirano se imamo priliku i šansu kontinuirano povećavati. Možete koristiti isti tekst ili smisliti neki svoj, nije važno, važno je da to radimo STALNO. Nije ni važno ako će više nas "uletiti" istom igraču - važno je da im se nudimo.

molim vas da se prihvatite toga, nije teško, a provjereno donosi rezultate Wink

Oltreuomo

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: PRIJEDLOG POSTUPKA UČLANJIVANJA

Postaj  broc on uto lip 15, 2010 5:25 pm

super
bas sam o ovom razmisljao
inace danas sam provjerio sve clanove,razdvojio one kojima treba pomoc,oni koji eumiru..
stanje i nije toliko lose..
sto se tice ove 'pozdravne' poruke, znao sam i prije poslati kojem mlađem igracu..
sad kad radim u ZZZ redovito cu slat novim igracima Smile

broc

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Kloksi222 on sri lip 16, 2010 10:28 am

počinjem odmah
Kloksi222

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  berinni on ned lip 20, 2010 11:52 pm

Ideja je odlična,mislio sam još nešto napisati ali bi to bile samo opet komplikacije tako da sam ja za i kažem još jednom da je ideja odlična.
berinni
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]