eto dragi moji...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

eto dragi moji...

Postaj  Guest on sri kol 24, 2011 4:45 pm

Eto dragi moji došlo je vrijeme za rastanak, ali ovaj put konačni rastanak. Dobio sam kick iz stranke, naravno nisu me mogli "izbaciti" ali su mi oduzeta sva prava na kanalu kojeg sam ja davno davno prije napravio i oduzete sva prava da sudjelujem u bilo kakvim aktivnostima stranke u budućnosti, postao sam sramota stranke. Mogao sam ostati u stranci kao tihi promatrač ali mislim da je vrijeme da krenem dalje. Žao mi je što napuštam stranku za koju sam u prošlosti puno napravio, rado se sjetim vremena kad su me zvali Narodnim Deputatom, kad sam zajedno s drugom brocom provodio sate ispred monitora u kasnim noćnim satima dijeljeći tickete za selidbu glasača da osiguramo to prvo mjesto u povijesti SKH-a u kongresu. "Članak, nakon prvog mjesta SKH-a u kongresu" Rado se sjetim vremena kad je Povechalo vladao strankom, i rado se sjetim bone02 s kojim nikad nije bilo dosadno. Žao mi je samo što me izbace ljudi koji nisu na vlasti u stranci.

Za sada ću ostat u tihoj pozadini, na kanalu će ostat moja sjena i biti ću bez stranke ali tko zna di će me ebudućnost odvest, imam neke planove da se pridružim drugovima u dalekoj nam eKini i uđem u Saturn Community.

DarkHeinzu želim puno uspjeha u budućnosti i nadam se da će ići opet za Generalnog Sekretara jer mislim da pod njegovom palicom stranka može jako dobro napredovat.
Nadam se da ćeš u budućnosti ili ti ili tvoj nasljednik osnovat Prvu proletersku brigadu moju davnu želju koju nikad nisam uspio ispunit.

Zbogom vaš
crohunter Sad

ps. Za kraj vas molim nemojte ništa odgovarat u ovoj temi, ostavite ju ovako lijepu i čistu.

Guest
Gost

[Vrh] Go down

Re: eto dragi moji...

Postaj  mskero on čet kol 25, 2011 10:55 pm

vrag te jebi, kaj se desilo ? scratch
mskero

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  broc on čet kol 25, 2011 11:15 pm

treban odgovorit. Piemaj me njabe jer ne znam di da te uvatin!

broc

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  berinni on pet kol 26, 2011 3:50 pm

Jebiga zajebo si Sad al to ne znaci da ne mozes spamat po kanalu Very Happy
berinni
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

:)9

Postaj  bono02 on uto kol 30, 2011 2:11 pm

rekao sam juće na kanalu... to nije trebalo ovako završiti bez obzira na sve

previše toga smo prošli da se zbog gluposti oko tvoje hebene nakane da skupiš 1000 glasova bez članka i svih nebuloza koje si izvodio zbog toga prekine jedno duGOGODIŠNJE prijateljstvo

da koliko sam čuo zahebo si ljude i to nije lijepo ali isto tako sve se može riješit na kvalitetniji način, žao mi je, eto stvarno mi je žao kad zbog gluposti ode netko a ovo je stvarno glupost

p.s. ne kritiziram GS-a, ne donosim sud dali je ovo bilo ispravno samo iznosim svoje mišljenje jer sam uposznat sa kljukičinim dolaskom i znam pozadinu cijele priće

p.s.s. a baš sam pohvalio prekrasan rad novog vodstva i zajedništvo i pozitivu koja se osjeća na kanalu stranke i omladinaca lol!

bono02

Korisnički profil

[Vrh] Go down

:((((

Postaj  Dark Heinz von Vader on sri kol 31, 2011 2:15 pm

Ovo sto se desilo.I da su te izbacili iz stranke je obavljeno mimo mog znanja sto takodjer nije u redu.Da iskreno kazem mislim da je odluka berinnija i B2 prenagla.I jos iskreniji sam kada kazem:Neka si ih zajebo.Ako ti igraci nisu u stanju svom suigracu i ezemljaku dati sub na novine nisu ni zasluzili sto drugo.I dok nam je eDrustvo takvo,popunjeno sa uskogrudnim vrijednostima necemo( ai ne zelimo) naci zajednicki jezik sa ostalim strankama a pogotovu sa ovim novonastalim ementalitetom.Svi bi bili neki tajkuni,kurci palci.To nije nama u interesu.Poslije duzeg razmisljanja sam odlucio da ovaj slucaj.stavim u topic i na raspravu.Druze i prijatelju crohunter nadam se da nisi toliko se uvrijedio sa ovim naglim postupkom gore navedenih drugova.Iako si sranje napravio prije svega sto takvim postupcima i "akcijama" stetis ugledu stranke.Zamolio bih te da nas ne napustas Sad ne samo zbog tvoje sposobnosti koje su potrebne zajednici nego i zbog druzenja i zajebancije na kanalu...nadam se da cemo ovo sve dovesti u red sa jednom tvojom isprikom drugovima zbog nedolicnog ponasanja...A za javnost i ostale smradove mi puca...

smrt fasizmu
Dark Heinz von Vader
Admin

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]