SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Military grupa

5 posters

Go down

Military grupa Empty Military grupa

Postaj  Gojsek94 čet oľu 03, 2011 11:37 am

Vidim da je admin uveo neku military grup,, gdje max moze biti 50 članova,, to je kao neka vojna jedinica,,, u njoj imaju poseban chat i jos nest,, ali nisam skuzio sta tocno..

Pa mogao bi netko od nas,, mislim glavni covjek da napravi tu vojnu jedinicu i da u njoj budemo samo mi iz foruma,,, to ce nam odmah biti pocetak za paravojsku sto smo htjeli osnovat i ostale stvari,, a i tako mozemo komunikaciju bolje sredit,,

Jer vise smo aktivni na erepubliku nego na forumu,, pa onda mozemo biti jos u boljem kontaktu..

Recite mi sta mislite o tome,,
Gojsek94
Gojsek94

Posts : 45
Join date : 13.06.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Military grupa Empty :))

Postaj  bono02 čet oľu 03, 2011 7:35 pm

respect gojšek na ideji i samo d aznaš da je ovo sto i prva inicijativa za vojskom, paravojskom ili kako god da je nazovemo. Nažalost po meni nema šanse da ti to zaživi jer svi smo mi preveliki samotnjaci i ekscentrici i jednostavno mislim da nema šanse da se netko ozbiljnije prihvati tog posla.

dao drug Lenjin da se varam ali nažalost to je realnost.
p.s. ako hurki nije uspio e onda dalje nije vrijedno slova trošit flower

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Military grupa Empty Re: Military grupa

Postaj  mskero čet oľu 03, 2011 9:49 pm

+ 40 golda treba da napraviš grupu...
mskero
mskero

Posts : 139
Join date : 26.12.2010
Age : 29

[Vrh] Go down

Military grupa Empty Re: Military grupa

Postaj  berinni sri oľu 09, 2011 8:01 pm

Teško da cemo ikada imati stranacku vojsku,vecina nas je vec jako dugo u nekim jedinicima,neki u HV.u,neki u tuljanima,HOS-u itd i veoma teško ce netko to napustiti.Organizirati neko zajednicko udaranje to da ali funkcionirati kao voska teško.
berinni
berinni
Admin

Posts : 208
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Military grupa Empty Re: Military grupa

Postaj  Tome17 ned lis 09, 2011 9:09 am

Evo mali replay na već postojeću temu,ovako Millitary unit svakome omogućava čokoladicu + bazuku dnevno...nadalje sad abih rpedložio da garda omogući članovima učlanjenje kako bi dobili istu,i da se u MU-u od garde prenosi zap od gore (Moda ili kog već).Ali najavljeno je otvaranje MU-a od strane CP-a za sve građane Hrvatske tako da bi trebali educirat članove jer,koliko god zvučalo čudno,nisu svi stručnja i ne "ponaju emhanizme igre" hihihihi,tako da neki ne poznaju rpednosti MU-a...A ti to će nam smanjit rasipanje dmga jerbo svi će htjet čoksu i bazuku i udarat će po MU-u.

Tome17

Posts : 2
Join date : 10.07.2011

[Vrh] Go down

Military grupa Empty Re: Military grupa

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.