SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav ljudovi!

+3
BeDva
Bili Marlboro
Gojko
7 posters

Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Pozdrav ljudovi!

Postaj  Gojko ned svi 16, 2010 11:24 pm

E ljudovi, pozdrav!
Ja sam Gojko. Ne znam jel me znate, ja sam prije bio u RPR-u i HSR-u.
Prvo mi je ime bilo Petar Petrov Petrovski, igrao sam godinu dana eRepublik pa odustao na neko vrijeme i igrao eJahan (u međuvremenu sam bio banan, a Sodom mi je pokrao svu lovu tako da mi je ovo "novi početak") Very Happy
Pošto sam bio na početku eHrvatske i prvi predsjednik HSR-a, zanima me je li ovo nasljednica Partije ili nova stranka i što se dogodilo s hrvatskom ljevicom općenito? Je li HDS još uvijek malo čudan ili se riješio konačno ljudi poput rockera, weba, Radmana i splita?
Evo, zainteresiran sam početi ispočetka s Partijom - kako sam prije ja bio na usluzi mlađima, nadam se da ćete i vi sada pomoći meni Smile Vidim da se igra nije puno mijenjala što se tiče generalnog plana, samo neki detalji Smile
Inače, u RL-u sam iz Splita, neka vrsta socijal-liberala (sudjelovao sam i u HLD-u), borac za istinu i ljudska prava, čvrsti Zeitgeistovac itd.
Ajde, molim vas također da me uputite u rad stranke i tako to.. Sry što sam ovdje postao, nisam našao rubriku za novake pa eto.. Smile

Gojko

Posts : 7
Join date : 16.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  Bili Marlboro pon svi 17, 2010 10:04 am

dobro nam došao gojko. Kao prvo bi te uputio da se prijaviš u crveni križ (http://www.erepublik.com/en/article/crveni-kriz-rh-ponovno-po-inje-sa-radom-1280114/1/20) jer vidim da ti je wellness dosta loš, nisi valjda kamikazirao? Very Happy nakon što ti oni dignu wellness na 80 preuzet će te stranka i imat ćeš pošten wellness za čas.

Što se tiče rada u stranci itekako ima posla za svakog tko ga želi. Najbolje da svratiš navečer na chat pa se mi lako dogovorimo. Link za chat imaš na prvoj stranici foruma.

Što se tiče HDSa, pa, znaš kako kažu, vuk nikad ne mijenja čud Very Happy

P.S. Zeitgeist je sranje lol!
e da, vidim da si u profilu izabrao/la ženski lik pa da ti nisi možda gojka scratch
Bili Marlboro
Bili Marlboro

Posts : 50
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  BeDva pon svi 17, 2010 2:17 pm

dobro došao nazad druže gojko!! cheers
kako reče drug bili, hitno se prijavi u crveni križ, moraš se samo zaposliti prvo - OBAVEZNO u q1 firmi, inače nećeš dobit ništa od njih...
kad ozdraviš rado ćemo te zaposliti u jednom od naših OUR-a, nadam se da si za...
a za inače, ti vidi/reci šta tebe najviše zanima, tj. gdje bi se volio angažirati, pa ćemo smislit nešt...
BeDva
BeDva
Admin

Posts : 177
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty druže gojko

Postaj  bono02 pon svi 17, 2010 2:25 pm

SKH nije nasljednica nikakve lijeve stranke u Hrvata

naša prošlost je čista , budučnost jasna ; borba za svakog dobronamjernog egrađanina , borba za eHrvatsku ispred svega .

nakon teških i odlučujučih bitaka kad smo totani i skoro razoreni mlade snage polako preuzimaju posao u svoje ruke i hrabro velikim koracima grabe naprijed . Eto ima nas nekoliko fosila koji pomažemo omladincima i bilo bi nam drago u svojim redovima vidjet još jednog istinskog druga .

p.s. kao što si rekao ovo nije okupljalište zatucanih lijevičara , ovdje su nadasve sve vrhunski ljudi , osobe sa VLASTITIM karakterom i najvažnije osobe koje se ne libe izmjet svoje stavove ma koliko to nekog boljelo , jednom riječju luđaci .

p.s.s. i sam se ponekad čudim na koji način skupina takvih luđaka tako savršeno funkcionira , hm izgleda da je poanta u ludosti , luđak se namjerio na luđaka večeg od sebe

lol!

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  broc pon svi 17, 2010 3:09 pm

evo drugovi su sve rekli..
pa dobro nam dosao cheers

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  Gojko pon svi 17, 2010 9:43 pm

e ljudovi, hvala svima na savjetima.. samo da ukratko odgovorim svima:
@bono02: ovo sa luđacima i ne shvaćam baš, ali očito su svi u igri ludi ka kupus - neki malo više, neki malo manje Very Happy Razz ne znam što je sa ljevicom općenito, ako se sjećate mog anti-HDS programa po kojemu navodim zašto to nije ljevica i koje zajedničke ideje, barem u igri, imaju socijalisti (komunisti), socijaldemokrati i liberali te kako bi mogla funkcionirat koalicija između tih opcija (za predsjedničke izbore npr.) ne znam kako je sada, znam kako je bilo prije - HSR i HLD su uvijek bili u koaliciji i pomagali si međusobno Smile
@BeDva: evo sam se već nekoliko puta zapošljavao u q1 firmi pa mi odmah daju otkaz xD HCK idem odmah kontaktirat Smile nije meni priša neka, kasnije ću se malo više aktivirat, još sam u fazi prilagodbe Smile
@Bili Marlboro: zeitgeist je po meni ludilo Razz nije razrađen po meni dovoljno, ali osnovna ideja je pogođena Smile a ovo je ženski lik jer mi je bio od prijatelja multić pa kao da admin ne shvati onda je stavio žensko - nema velike logike, al eto.. kad me bilo banalo sa PPP-om, onda mi se nije dalo novi stvarat, a on mi ponudio taj pa eto.. I InChy je imao od svoje cure ženski acc Very Happy (usporedbe radi - on je bio u HSR-u 2-3 dana pa znam) Smile
zanima me koliko ovako ima aktivnih ljudi u stranci i koje su ljevičarske stranke aktivne, a da su ljevičarske (kao što rekoh, imamo HDS koji nije baš ljevičarska stranka Very Happy) znam da je prije bila jedinstvena ljevica dok se nije stvorio RPR - onda su nastale dvije grane pa je Antun povukao SDP i treću granu itd. Ne znam točno povijest jer sam otprilike tad odustao, al ovako je nekako bilo Razz
Po mom skromnom mišljenju, a i iz iskustva govorim, može se naći popriličan broj dobrih i kvalitetnih ljevičara željnih rada i napretka, ali i zabave.. Slobodno mogu reći da je ta brojka veća od 50 Very Happy (ovo ja konkretno govorim o staroj gardi od koje je vjerojatno dosta ljudi i odustalo - petlan, parizer, simonov, jaykoq, borozvijer, imperio, antun, cpt. pierce, oktavijan itd.).. ne znam jel znate, al i webstartm je bio u HSR-u (tada je bila još "Hrvatska Partija") Very Happy

Gojko

Posts : 7
Join date : 16.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty :))

Postaj  bono02 uto svi 18, 2010 6:40 am

druže gojko ima potencijala u tebi i više nego mogli smo sanjat Smile)

da , suradnja sa svim strankama u top 5 osim hm , mislim da možeš pretpostavit sa kim ne , mada evo na ovim izborima i u HSpu se bude , dolaze ljudi koji znaju što žele a HLD , tu smo ko doma , suradnja je idilična od prvih dana našeg postojanja , svaki kongresni izbori i naš kandidat je na njihovoj listi , svaki pokušaj da se njih istisne iz top 5 i mi smo kod njih , evo ove izbore smo pomogli ekipi da riješe TTo .

I ono najvažnije postali smo relevantna stranka na eHrvatskom nebu i ne samo to , cijene nas , poštuju a sve to zahvaljujući našem mukotrpnom radu i dokazivanju da radimo ono što mislimo , da poštujemo ono što pravedno je .

p.s. luđaci je bilo spomenuto u pozitivnom smislu afro

p.s.s drugovi koje si spomenuo , hm , večina ih je bila ili je još aktivna kod nas , dok je večina ostalih razusuta po svijetu

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  Gojko uto svi 18, 2010 6:47 pm

i ja sam luđaci rekao u pozitivnom smislu Very Happy Razz xD
jel ima kakav kodeks? statut sam vidio, a manifest je pretpostavljam program.. moj prijedlog je da pod program stavite manifest (ovo sad što je program - trenutne akcije i stav), statut (ustav stranke) i kodeks (opće pravilo ponašanja u stranci) s tim da kodeks može, a i ne mora bit zaseban.. Very Happy

Gojko

Posts : 7
Join date : 16.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  Gojko uto svi 18, 2010 7:06 pm

e da, zaboravih napomenut - statut je odličan, tko ga je pisao?
ako mogu samo još predložit malu nadopunu - da vam piše sa strane (ili u zagradama) tko trenutno obavlja neku dužnost u stranci da se lakše ljudi mogu orjentirat...
i vidim da i vi imate razno-razne komitete.. to je nešto slično mojoj ideji o Timovima (nisam ukrao ideju Od SDP-a, oni su od mene Razz), samo što timova ima nešto više i složenija je struktura. Postoji 5-6 timova - Svaki Tim ima određen broj ljudi i jednog vođu tima koji na generalnim sjednicama zastupa svoj tim (kad na sastanku svi govore u jedan glas onda se teško usuglasit) - ovako članstvo tima donese odluku, a vođa tima ju odobrava i šalje na raspravu na sastanku. Mandat svakog vođe tima traje po 15 ili 30 dana (ovisno o situaciji i vodstvu stranke) - dakle, cilj je da se neposredno nakon stranačkih izbora (npr. dva dana nakon - ne jedan dan jer treba se ipak malo pripremit) odviju još jedni izbori između dva, max tri kandidata nekog tima - svaki kandidat za vođu tima treba bit član određenog tima ili čelništva stranke barem 2 mjeseca (za redom). Nakon izbora i novog vodstva stranke kandidati timova dobijaju potvrdu da su službeni kandidati (ipak se ideje kandidata moraju koliko-toliko slagati sa čelništvom stranke i ne može svaka pijandura bit kandidat, a vrh stranke treba u slučaju viška kandidata odabrat minimalni broj, odnosno 3).
Svi novaci imaju tjedan dana za prilagodbu i tada odabiru u koji će tim s tim da čelništvo također pazi da timovi imaju podjednaki broj članova da svi sektori rade podjednako i vijeće stranke uvijek može narediti nekome da se preseli u drugi tim ili mu odobriti zahtjev za premještajem.
Znam da je ovo poprilično složeno i da je veliki postupak, ali tako je zabavnije - znate da kad su same organizacije stranke u pitanju da je to uvijek poprilično zabavno.
A ne bi bilo loše da se napiše povijest stranke za novake - kako je i zašto nastala stranka, pod čijim vodstvom itd. Znam da ovo nije HSR, ali eto - dao sam vam ideje koje sam ja tada uvodio u tu stranku pa vi vidite kako vam se sviđaju ideje Wink
sorry na tripl postu - imate dole statut koji sam pisao za HDS prije - od tad sam skužio da je bolje da član stranke ima tjedan dana za odabir tima, a sve ostalo je manje-više slično Wink


Zadnja promjena: Gojko; uto svi 18, 2010 7:29 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gojko

Posts : 7
Join date : 16.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty :))

Postaj  bono02 uto svi 18, 2010 7:08 pm

promjenili smo forum prije par dana , predsjednik je izabran neki dan i u tijeku je popunjavanje stranačke strukture druže gojko , dođi na chat tamo smo pa iznesi svoje ideje , lakše je pratiti

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  Gojko uto svi 18, 2010 7:11 pm

evo ovo je bio moj prijedlog za statut HDS-a u eJahanu dok sam bio tamo član (nisu isti Very Happy) ako vam se da, čitajte sve, ako ne, čitajte samo o timovima i izborima općenito pa ćete vidit moju ideju... uglavnom je ideja i u HSR-u i RPR-u i eJahan-HDS-u bila prihvačena...
Prijedlog!



I. OPĆE ODREDBE



Članak 1.

Hrvatska Demokratska Stranka (skraćeno HDS) je demokratska stranka koja djeluje samo u eJahanu



Članak 2.

HDS je socijalna stranka center-left orijentacije i zalaže se za napredak eHrvatske te za bolje uvijete građana i radnika unutar države



Članak 3.

HDS ima svoj logotip i pečat. Logotip je sastavljen od natpisa «HDS» sa stiliziranom hrvatskom šahovnicom u pozadini. Pečat je identičan logotipu. Primjer možete vidjeti ovdje.



Članak 4.

HDS djeluje u skladu sa Ustavom i zakonima eHrvatske. Za ostvarenje političkih ciljeva bori se mirnim i nenasilnim putem te promiče solidarnost, toleranciju i borbu protiv ekstremizma



Članak 5.

U svrhu promidžbe u javnosti, stranka izdaje svoje glasilo. Predsjednik i tajnik stranke su glavni i odgovorni urednici glasila. Prije izdavanja svakog članka, moraju se prethodno konzultirati.



Članak 6.

Program i ciljevi djelovanja HDS-a opisani su u Manifestu HDS-a, koji se donosi i mijenja odlukom Vijeća stranke, donesenom dvotrećinskom većinom glasova.



Članak 7.

Statut stranke je moguće promjeniti dvotrećinskom većinom glasova članova stranke.





II. ČLANSTVO



Članak 8.

Pravo članstva u HDS imaju svi građani eHrvatske koji nisu članovi neke druge političke stranke i koji se slažu sa Programom i Statutom HDS.



Članak 9.

Za upis u punopravno članstvo stranke, građanin mora biti član stranke u eJahanu te podnijeti zahtjev za registraciju na službenom forumu stranke. Nakon prvog posta, član se smatra punopravnim.



Članak 10.

Predsjednik stranke može odbiti bilo čiji zahtjev za punopravno članstvo ako za to ima opravdan razlog.



Članak 11.

U HDS neće se primiti osoba iz čijeg prijašnjeg života i rada proizlazi da će djelovati suprotno Programu i Statutu stranke ili da bi samim njenim članstvom bio narušen ugled stranke.



Članak 12.

Počasnim članom HDS-a imenuju se većinskom odlukom Vijeća stranke istaknute osobe, uz njihov pristanak, koje se ne žele baviti stranačkim radom, a ispunjavaju pretpostavke za primitak u članstvo. Počasni član može davati savjete, mišljenja, podnositi prijedloge i sudjelovati u radu tijela stranke, ali ne može birati niti biti biran, ni glasovati kod donošenja odluka.



Članak 13.

Članu stranke koji se teže ogriješi o Statut i Manifest stranke, potiče nerad i svađu ili nije aktivan i ne izvršava svoje stranačke dužnosti, Predsjednik izriče jednu od ovih kazni, tim redom: opomenu, opomenu pred isključenje, isključenje iz stranke.



Članak 14.

Isključenje iz stranke vrši se brisanjem računa na forumu te javnim ograđivanjem od dotične osobe.





III. TIJELA STRANKE



Članak 15.

Tijela stranke su: Predsjednik stranke, Potpredsjednik stranke, Tajnik stranke i Stručni Timovi. Prava, dužnosti, kao i mogućnosti delegiranja istih propisani su Statutom.



Članak 16.

Stručni Timovi su: Promocijski Tim (PT), Ekonomski Tim (ET), Vanjskopolitički Tim (VT), Obrazovno-Informativni Tim (OIT) te Zdravstveni Tim (ZT). Svaki Tim ima svoga predsjednika koji donosi konačnu sporazumnu odluku Tima.



Članak 17.

Svaki član stranke mora biti pripadnik barem jednog tijela stranke.



Članak 18.

Sjednice svih tijela stranke održavaju se u pravilu na službenom internetskom forumu stranke na internetskoj adresi http://ehds.forumotion.net/. Hitne sjednice mogu se prema potrebi odvijati i drugim putem, uz obvezu da se zaključci takvih sjednica objave i obrazlože na službenom forumu u najkraćem mogućem vremenu.



Članak 19.

Na svim sjednicama su dužni sudjelovati Predsjednik, Potpredsjednik i Tajnik stranke zajedno sa predsjednicima Stručnih Timova. Ukoliko netko od navedenih ne može prisustvovati na sjednici, treba u roku od 24 sata dati valjano opravdanje.



Članak 20.

Svako tijelo stranke na službenom forumu HDS-a ima zaseban dio za svoje rasprave. Ukoliko ne postoji konsenzus, otvara se glasovanje na kojemu se u roku od 24 sata mora izraziti barem natpolovični broj punopravnih članova stranke. Ako svoj glas ne iznese natpolovični broj članova stranke, prijedlog se poništava.



PREDSJEDNIK STRANKE



Članak 21.

Predsjednik stranke je prvi i najodgovorniji član stranke. Izabire se demokratski - glasovanjem članova stranke, s tim da je svaki kandidat dužan dva dana prije stranačkih izbora napisati kandidaturu na forumu i dobiti odobrenje Vijeća stranke kako bi postao službeni kandidat.



Članak 22.

Predsjednik stranke provodi Program stranke i odluke Vijeća stranke, brine se za financijsko poslovanje stranke, zastupa stranku i njene interese u javnosti, djeluje kao njen glasnogovornik te predstavlja njeno jedinstvo.

Članak 23.

Predsjednik stranke može donijeti neku odluku bez glasanja Vijeća ili ostalog članstva samo u hitnim situacijama. U roku od 24 sata Predsjednik je dužan dati objašnjenje zašto je donio tu odluku, nakon čega ju Vijeće stranke može odobriti ili odbiti. U slučaju da ju odbije, Predsjednik je primoran ispričati se i povući svoju odluku te platiti globu od 50 HRK-a.



Članak 24.

Predsjednik stranke ne smije biti aktivan pripadnik oružanih snaga eHrvatske, izuzev postrojbi obrambenog karaktera koje ne napuštaju granice države.

Članak 25.

Nepovjerenje Predsjedniku stranke se izglasava tako što se otvori poseban odjeljak na forumu za glasanje. Igrač koji je započeo tu temu mora argumentirati zašto Predsjednik radi loš posao, odnosno protivi li se njegov posao Programima stranke.

Za usvajanje prijedloga nepovjerenja potrebna je dvotrećinska većina glasova punopravnih članova stranke.



POTPREDSJEDNIK STRANKE



Članak 26.

Potpredsjednik stranke je drugi čovjek stranke i njega bira Predsjednik stranke u roku od 24 sata nakon završenih stranačkih izbora. Potpredsjednik ima savjetodavnu ulogu i mijenja Predsjednika u slučaju njegove neaktivnosti, nevolje ili isključenja iz igre.



Članak 27.

Potpredsjednik stranke, kao i Predsjednik, skrbi o financijama stranke, brine o promociji te zastupa stranku u Hrvatskom saboru ako mu je to dopušteno od strane Predsjednika stranke.



Članak 28.

Potpredsjednik stranke ima pristup organizaciji HDS-a, ali preko nje smije samo obaviještavati članove o sastancima ili važnim temama na forumu.

Za sve ostale aktivnosti dužan je obavijestiti Presjednika stranke i zatražiti njegovo dopuštenje.



TAJNIK STRANKE



Članak 29.

Tajnik stranke je treći čovjek stranke i njega bira Predsjednik stranke u roku od 24 sata nakon završenih stranačkih izbora. Tajnik stranke ima savjetodavnu ulogu, vodi javnu evidenciju o članstvu, uključujući zaduženja i ovlasti članova te upoznaje nove članove s radom stranke. Brine se o provođenju Statuta stranke te je administrator stranačkog foruma.



Članak 30.

Tajnik stranke pomaže u kontroli financija i skrbi o promociji stranke kroz novine «Glasnik HDS-a» koje se nalaze na organizaciji HDS-a. Tajnik stranke ima ovlasti obaviještavati sve članove o postupcima stranke te se kao glavni urednik novina HDS-a mora konzultirati sa Predsjednikom stranke prije izdavanja svakog članka.



STRUČNI TIMOVI



Članak 31.

Svaki član stranke nakon odobrenja punopravnog članstva se mora uključiti u jedan od stručnih timova stranke. Za to ima rok od 24 sata.

Stručni Timovi su: Promocijski Tim (PT), Ekonomski Tim (ET), Vanjskopolitički Tim (VT), Obrazovno-Informativni Tim (OIT) te Zdravstveni Tim (ZT). Svaki Tim ima svoga predsjednika koji donosi konačnu sporazumnu odluku Tima. Njemu se svaki član prije ulaska u Tim treba javiti kako bi mu ovaj objasnio što i kako treba činiti.



Članak 32.

Predsjednik svakog tima se bira 24 sata nakon imenovanja novog predsjednika stranke.

Svaki kandidat za predsjednika tima mora biti pripadnik istog te mora u kratkim crtama obrazložiti kako namjerava nastaviti rad svog tima.

Za predsjednika svog tima mogu glasati jedino njegovi članovi.



Članak 33.

Svaki stručni tim ima poseban dio na stranačkom forumu za rasprave.

Rad tima ne regulira Vijeće HDS-a već samo članstvo tima kako bi radilo što kvalitetnije.

Svaki član tima ima pravo donositi prijedloge za izmjenu rada svog tima



Članak 34.

Predsjednik svakog tima dužan je na kraju tjedna obavijestiti Vijeće HDS-a o radu i napretku svog tima te dati novi prijedlog akcije.



Članak 35.

Trenutne akcije timova i način rada zapisani su u Manifestu HDS-a.
Svaki predsjednik tima ima pravo mijenjati dio manifesta koji opisuje akcije i rad njegovog tima, ali se prethodno mora konzultirati sa Predsjednikom stranke.





IV. IZBORI



Članak 36.

Postoje tri tipa izbora u eJahan Hrvatskoj: Izbori za predsjednika države, kongresni (parlamentarni) izbori i stranački izbori.

Svi kandidati za navedene izbore moraju biti punopravni članovi HDS-a te moraju zatražiti dopuštenje Vijeća za kandidaturu.

Izbori za službene kandidate se odvijaju na forumu HDS-a



PREDSJEDNIČKI IZBORI



Članak 37.

Svaki punopravni član stranke ima pravo iznijeti svoju kandidaturu do kraja mjeseca, ali Vijeće stranke izabire samo dvije službene kandidature prvog dana u sljedećem mjesecu.

Izbor za službenog kandidata na forumu se odvija tijekom drugog dana u mjesecu na posebnom dijelu stranačkog foruma, a trećeg dana u mjesecu se zna službeni kandidat za predsjedničke izbore.

Kandidatura svakog člana mora sadržavati ideje kako unaprijediti zemlju u svakom sektoru te koji bi tim odabrao kada bi pobijedio.

Službeni izbori u eJahanu kada glasaju svi građani eHrvatske za svoje kandidate su sedmoga u mjesecu. Članstvo stranke, odnosno Promocijski Tim je dužan prikazati HDS-ovog kandidata na što bolji način kroz promotivne članke, slike, video klipove i slične postupke.



KONGRESNI (PARLAMENTARNI) IZBORI



Članak 38.

Svaki punopravni član stranke ima pravo iznijeti svoju kandidaturu za kongresne izbore tri dana prije službenih izbora u eJahanu koji nastupaju 27. dana u mjesecu

Dva dana prije izbora Vijeće odabire koji je kandidat službeni, a koji ne.

Službeni kandidati i njihove kandidature će se prezentirati u glasilu stranke.

PT, uz dozvolu kandidata, može mijenjati, odnosno uređivati kandidature.



STRANAČKI IZBORI



Članak 39.

O stranačkim izborima također govori Članak 21. Statuta HDS-a.

Svaki punopravni član stranke ima pravo iznijeti svoju kandidaturu za predsjednika stranke dva dana prije izbora nakon čega ju Vijeće stranke može prihvatiti ili odbiti.

Ako ju prihvati, slijedi glasanje punopravnih članova i ako kandidat dobije većinsku potporu, postaje službeni kandidat.

Gojko

Posts : 7
Join date : 16.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  Gojko uto svi 18, 2010 11:39 pm

@bono02
sry, ne uhvatim vremena, sad je državna matura i sve se vrti oko toga. čas sam vani, čas na fejsu, čas učim, čas u školi, čas pokušavam pohvatat konce što se tiče izmjena u eRepu itd.
jel imaju kakvi protokolarni sastanci npr. svake nedjelje u 20:00?

Gojko

Posts : 7
Join date : 16.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty :))

Postaj  bono02 sri svi 19, 2010 1:32 pm

da druže , baš nedelja oko 20:00

smrt fašizmu

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  badrobie86 sub lip 05, 2010 8:14 pm

Pozdrav svima, evo baš malo zujim po vašem forumu. Mogu reći da mi se svidio statut. No, za sad imam jedan konstruktivni prijedlog pa ako se nekome da tako nešto poduzeti, a to je malo srediti forum, sa malo više podforuma za recimo stvari vezane uz rad stranke, za općenito erepublik i zonu za sve ostalo - od predstavljanja, preko filmova do žena, kao recimo ovdje: http://www.go.to/hsr
Doduše, tu se vidi da od svog ponovnog uspostavljanja stranka gotovo prestala s radom sredinom aprila.
- Usput u RL, Robert, živim u Zagrebu, student, navijač Dinama, slušam koješta, volim crne komedijem i drago mi je vidjeti da je PPP još uvijek među nama.
badrobie86
badrobie86

Posts : 3
Join date : 05.06.2010
Age : 33
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  fabijan pon lip 14, 2010 8:55 am

Živija drug PPP Very Happy

Moje ime je Fabijan i u RL sam iz Slavonskog Broda. Čekam upise na fakultet i ladim jaja.
eRep igram oko 16 mjeseci i prošao sam sve i svašta. Bio sam član HSR-a u početku i onda odlazim u eBiH. Tamo sam bio 4 puta u kongresu i 2 puta predsjednik Radničke Partije. Bio sam član HV-a i ZDRUG-a, te DRAKE-a u eBiH. Nadam se da ću uspijeti pomoći u izgradnji socijalističke zajednice u eHrvatskoj.

fabijan

Posts : 1
Join date : 13.06.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  BeDva pon lip 14, 2010 9:15 am

dobro došao (nazad) druže, naći ćemo ti posla ne boj se Very Happy
pogledaj malo zadnjih par topica da vidiš šta se trenutno kuha, pa daj neki komentar....
BeDva
BeDva
Admin

Posts : 177
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  broc pon lip 14, 2010 12:20 pm

fabijan je napisao/la:Živija drug PPP Very Happy

Moje ime je Fabijan i u RL sam iz Slavonskog Broda. Čekam upise na fakultet i ladim jaja.
eRep igram oko 16 mjeseci i prošao sam sve i svašta. Bio sam član HSR-a u početku i onda odlazim u eBiH. Tamo sam bio 4 puta u kongresu i 2 puta predsjednik Radničke Partije. Bio sam član HV-a i ZDRUG-a, te DRAKE-a u eBiH. Nadam se da ću uspijeti pomoći u izgradnji socijalističke zajednice u eHrvatskoj.
dobro dosao Smile

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  Gojko pet lip 18, 2010 11:11 pm

Evo ovako ljudi
Hvala svima na pozdravu, posebno Fabi Smile Mi se već odavno znamo Wink
Počinjem opet igrat jerr je gotova škola (da se pohvalim, prošao sam s 5 Razz)
Ne znam kako i što je s eRepom u zadnje vrijeme, ali vidim da HSP ima skoro 1000 članova Question
Ako mogu koga od vas uhvatit na chatu jer mi je nezgodno listat forumom i spajat datume, ideje i imena - nadam se da ću vam bit od veće pomoći onda kad se uštosim

Gojko

Posts : 7
Join date : 16.05.2010

[Vrh] Go down

Pozdrav ljudovi! Empty Re: Pozdrav ljudovi!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.