SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povijesni rezultati !!! \o/

+4
Bilogorac
broc
Dark Heinz von Vader
berinni
8 posters

Go down

Povijesni rezultati !!! \o/ Empty Povijesni rezultati !!! o/

Postaj  berinni ned pro 26, 2010 10:16 am

Ljudi,ne znam šta da kazem Smile ovo nisam ocekivao niti u snu.Imamo 7 zastupnika u Saboru i to :
Phantom II
berinni
Dark Heinz von Vader,
Bilogorac
figuar_zg,
Rebelsy
perro26,
A tu je Giove kao 8 zastupnik,i još tri nestranacka su prošla
john fakman
Master of world
Bumblebee Cro (zakođer ce preci k nama )
Što nas dovodi do 9 zastupnika \o/

Zaista izbori za povijest,zao mi je što bedva nije uspio ali tko zna mozda kada budu sluzbeni rezultati i on prođe Smile .
Ponosan sam na sve vas,ponosan sam i na naše članove a i sve ostale glasace i drzavljane eHrvatske.
Naravno da je velikim djelom za ovo zasluzan OTPOR protiv kapitulacije koji je nastao spontano ali ne samo to mislim da je konacno pobjedila nasa ustrajnost i predanost cilju a po meni najvazniji događaj je bio obrana od TO-a prije evo sada skoro 2 mjeseca.
Dobili smo sada priliku i povjerenje građana i to ne smijemo prokockati jer više nismo neka mala stranka koja je u opoziciji nego smo druga stranka u eHR.Pa se moramo tako poceti i ponašati jer mi smo sada u poziciji da kreiramo ehrvatske zakone i tome treba pristupiti krajnje ozbiljno.
Kao prvo moramo ovdje na forumu otvoriti pdforum za kongresnike,svi kongresnici ce dobiti invite na #politika i kada su na chatu imaju i tamo da budu,bez iznimki.Niti jedan zakon se nece postavljati mimo kongresne procedure a u proceduru nece ici ako stranka prije toga ne raspravi o tome zakone(sem ako je neki zakon po hitnom postupku kao što su naprimjer donacije na HNB).
Ja kao vaš GS evo vec drugi mandat zelim od vas rad,poštenje i dosljednost.Pokazimo svima a i nama samima da smo sposobni i da smo zasluzili biti tu gdje jesmo.

Druga stvar ali ne i manje vazna je da moramo konacno poceti rad sa bebeama,ne pojedinacno nego kao stranka.Moj prijedlog je da se napravi spread sa svim mogucim tutorialima i ujedno da se kontaktirane bebe unesu u spread kako bi se pratio njihov razvoj.
Njima je najpotrebnija pomoc u igri i savjeti place su dovoljno velike da mogu prezivjeti i to bi mi onda uskocili.
Pomagalo bi se svim bebama bez obzira na politicko uvjerenje.Vec smo odarali sekretare ali ni to nije zazivilo kako treba kako kod nas obično biva slucaj. Very Happy
Treca stvar koja je po meni najvaznija je da NEMA prozivanja.
Nemojmo sebi dozvoliti da prozivamo ljude i druge stranke,NE ulaziti u besmislene svađe kako po novinama tako i na chatovima,budimo dostojanstveni budimo komunisti.
I na kraju da napomenem da imamo naš podforum na edomovina koji također treba urediti Smile

Toliko od mene za sada sve vas voli vaš GS berinni Smile

Napomena:Izborni rezultati nisu još sluzbeni ali mislim da mi mozemo samo dobiti još kojega zastupnika a ne izgubiti.

oprostite na pravopisnim greškama Very Happy
berinni
berinni
Admin

Posts : 208
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Povijesni rezultati !!! \o/ Empty Re: Povijesni rezultati !!! \o/

Postaj  Dark Heinz von Vader ned pro 26, 2010 12:43 pm

Bravo generalni.Idemo dalje Very Happy
Dark Heinz von Vader
Dark Heinz von Vader
Admin

Posts : 156
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Povijesni rezultati !!! \o/ Empty Re: Povijesni rezultati !!! \o/

Postaj  broc ned pro 26, 2010 1:59 pm

nemogu sad citat jurim dalje!
al ko je ovo zamislja prije npr 2-3 mjeseca
zivio SKH cheers

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Povijesni rezultati !!! \o/ Empty Re: Povijesni rezultati !!! \o/

Postaj  Bilogorac ned pro 26, 2010 3:16 pm

razorili smo!! \o/

bravo druže generalni, čestitke svima!
Bilogorac
Bilogorac

Posts : 44
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

Povijesni rezultati !!! \o/ Empty Re: Povijesni rezultati !!! \o/

Postaj  Ban Josip Jelacic II ned pro 26, 2010 3:31 pm

Cestitke svima...i sad idemo dalje...next stop CP... Smile

Ban Josip Jelacic II

Posts : 56
Join date : 04.11.2010

[Vrh] Go down

Povijesni rezultati !!! \o/ Empty Re: Povijesni rezultati !!! \o/

Postaj  gorancro ned pro 26, 2010 7:16 pm

Cestitke svima cheers

gorancro

Posts : 60
Join date : 20.10.2010

[Vrh] Go down

Povijesni rezultati !!! \o/ Empty Re: Povijesni rezultati !!! \o/

Postaj  Oktavijan ned pro 26, 2010 11:22 pm

Cestitke, drugovi, na velikom uspjehu za hrvatski i svjetski revolucionarni pokret!

Oktavijan

Posts : 1
Join date : 21.12.2010

[Vrh] Go down

Povijesni rezultati !!! \o/ Empty Re: Povijesni rezultati !!! \o/

Postaj  Pavo_Bacina sri pro 29, 2010 11:27 pm

Čestitam tovariši, sad kad se prisječam kroz šta smo sve prolazili, nesumnjivo smo zaslužili ovo Very Happy

Pavo_Bacina

Posts : 31
Join date : 14.05.2010

[Vrh] Go down

Povijesni rezultati !!! \o/ Empty Re: Povijesni rezultati !!! \o/

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.