SAVEZ KOMUNISTA HRVATSKE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak

+2
Cratia_man
berinni
6 posters

Go down

Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak Empty Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak

Postaj  berinni sri pro 08, 2010 8:45 am

Drugovi i drugarice kao što i sami vidite stranka još uvijek nije u našim rukama.Ali to nije razlog da mi obustavimo naš rad i da padamo u nekakvu letargiju.
MI bi trebali nastaviti raditi kao i prije čak i više nego prije,trebamo svima pokazati da nismo poljulljani sa ovim što se dogodilo.Pogoto bi naše sekretare pozvao da malo više komuniciraju.
Imamo kanal #politika gdje se sastaje centralni komitet i molio bih vas da dolazite i tamo a ne samo na #eskh.
Što se tiče samoga rada stranke sa ourima sam prezadovoljan kao i vjerujem svi ostali članovi.E sada dolazimo do problematičnih područja a to je rad sa bebama.
Tu bi trebali biti malo agresivniji,Ne smijemo dozvoliti da se one obrate nama nego mi njima.
Što možemo napraviti?Kontaktirati nove igrace,pomoci ih sa kruhom ali što je najbitnije sa savjetima i raznim tutorialima.Napraviti spread gdje budemo nickove i linkove upisivali i tako omogucimo pracenje razvoja istih.
Naravno da svi imamo RL obaveze ne očekuje se od nikoga da visi 24 sata na dan na chatu ali mislim da vrijeme što provedemo na chatu i igri mozemo kvalitetnije iskoristiti.

U nedjelju imamo sastanak u posebnom topicu cemo postaviti točke dnevnoga reda tako da znate o cemu se radi i da se možete pripremiti.

Ujedno pozivam sve zainteresovane koji žele biti GS u narednime mjesecu da ostave svoje kandidature na ovome topicu.A poslije cemo staviti kandidature na glasovanje na forumu.

vaš GS berinni



Zadnja promjena: berinni; sri pro 08, 2010 8:49 am; ukupno mijenjano 1 put.
berinni
berinni
Admin

Posts : 208
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak Empty Re: Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak

Postaj  berinni sri pro 08, 2010 8:48 am

Kada se spominju kandidature tu sam Smile.Mislim da sam dosta uredno odradio mandat prije hacka pa bih zelio nastaviti ono što sam započeo,naravno ako mi drugovi daju povjerenje. Kod nas u stranci ima jako kvalitetnog kadra pa bih zaista volio da se i ostali ako zele kandidiraju.
berinni
berinni
Admin

Posts : 208
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak Empty Re: Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak

Postaj  Cratia_man sri pro 08, 2010 5:43 pm

berinni je napisao/la:Kada se spominju kandidature tu sam Smile.Mislim da sam dosta uredno odradio mandat prije hacka pa bih zelio nastaviti ono što sam započeo,naravno ako mi drugovi daju povjerenje. Kod nas u stranci ima jako kvalitetnog kadra pa bih zaista volio da se i ostali ako zele kandidiraju.

xD odgovaras sam sebi na topic Very Happy nisi to mogo napisat u uvodnom postu? Smile

Ma aj berinni, ja glasam za tebe. Budi jos koji mjesec stranacki vodja, ipak si pretrpio hack zbog stranke, a to zaslužuje neku nadoknadu... Zato: "BERINNI FOR GS!" Smile

Cratia_man

Posts : 35
Join date : 21.11.2010
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak Empty Re: Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak

Postaj  Ban Josip Jelacic II sri pro 08, 2010 9:00 pm

I ja sam ZA da nastavis kao nas GS...moj glas imas... Smile

Ban Josip Jelacic II

Posts : 56
Join date : 04.11.2010

[Vrh] Go down

Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak Empty Re: Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak

Postaj  broc sri pro 08, 2010 9:47 pm

koliko vidim stranka je vracena \o/

broc

Posts : 249
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak Empty Re: Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak

Postaj  berinni čet pro 09, 2010 1:57 pm

da vracena je \o/ pa ako neko želi biti novi GS moe ja bih rado se malo povukao Smile
berinni
berinni
Admin

Posts : 208
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak Empty :))

Postaj  bono02 čet pro 09, 2010 8:25 pm

ja bih se povukao


ma nemoj, ima da sjedneš i zagriješ tu stolicu druže generalni sekretaru, revolucija je tek počela

rendeer rendeer

bono02

Posts : 239
Join date : 13.05.2010

[Vrh] Go down

Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak Empty Re: Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak

Postaj  Dark Heinz von Vader pet pro 10, 2010 2:24 pm

berinni, zavrsi sto si zapoceo bojim se da niko nije trenutno u stanju dostojno odraditi funkciju GS-a...(ne zbog sposobnosti nasih clanova nego zbog aktivnosti i RL-problema vecine nas).Mislim da bi ti mnogi bili i vise nego zahvalni... Very Happy
Dark Heinz von Vader
Dark Heinz von Vader
Admin

Posts : 156
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak Empty Re: Rad stranke,kandidature za predsjednika stranke + nedjelja 20h sastanak

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.